15.00 – 16.30 Цукерня
Михайло Войтович, директор та співвласник ТзОВ «Світ Громад» допоможе розібрати процес ігрового дизайну (від ідеї до втілення) на прикладі нової настільної гри, яка має на меті навчання доброчесності. Розбираємо фактори, які впливають на час та вартість розробки. Оцінюємо ризики!
Наталя Криворучко, менеджерка з соціальної сфери у Закарпатській області, голова Ради ВПО при Закарпатській обласній військовій адміністрації, кандидатка економічних наук розповість про потребу у формуванні рад ВПО різного рівня, їх користь і взаємодію, а також про те, які питання повинна розглядати рада ВПО.
Марина Садикова, співзасновниця фонду Repower, співвласниця агенції івентів та комунікацій Lioncom поділиться досвідом реалізації програми психологічної сесії для медиків. Протягом 10 днів у Швеції сотня діючих медиків має шанс відновити сили, щоб у майбутньому врятувати ще тисячі інших життів.
Тарас Тимчук, засновник і керуючий партнер Open Space Works Cooperative запропонує глибокий аналіз досліджень щодо сприйняття гуманітарної та грошової допомоги в Україні. Під час презентації будуть підсвічені білі плями, які знижують ефективність роботи гуманітарних програм, а також висвітлені найбільш ефективні стратегії та підходи для розробки місцевих програм гуманітарного реагування, які можуть бути корисними в 2024 році.
Євгенія Лаптій, кураторка проєкту «Ініціативи для громад» громадської організації «Звичайні люди» розповість про доцільність створення просторів Незламності на деокупованих територіях Харківської області. Спікерка закцентує увагу на процесі взаємодії з громадою при створенні Просторів Незламності, формуванні системи альтернативної освіти, а також підтримці громад на економічному і соціальному рівнях.
Джефрі Гленн, віртуальний волонтер Корпусу Миру, проведе сесію, присвячену вивченню тонкощів соціальної взаємодії та нетворкінгу. Він розгляне переваги та виклики створення та використання соціальних та професійних мереж. Основні теми включатимуть мапування систем, теорію соціального капіталу та різні процеси нетворкінгу, зокрема оперативний, особистий та стратегічний нетворкінг. Крім того, на сесії будуть розглянуті теорія благодійного трикутника, основи комунікації та практична техніка 3-хвилинного інтерв’ю.
Андріана Гамар, грант-менеджерка організації “Будуємо Україну разом”, розкаже про відбудовче волонтерство, зокрема про те, як долучитися до відновлення України та організувати ефективні волонтерські акції у громадах, забезпечуючи їх сталість.
Анничка Дубінська та Анна Петухова, програмна директорка та координаторка проєкту Української освітньої платформи, обговорять навчання свідомих громадян та їхню роль у національній безпеці та єдності. Вони нададуть інсайти щодо розвитку творчого і критичного мислення серед молоді в закритих ком’юніті
Владислав Поліщук, військовослужбовець ЗСУ, Олег Максимʼяк, асистент секретаріату МФО “Рівні можливості” у ВРУ, Юлія Кісіль та Кріс Головченко, протагоністки фільму “Шлюбна (не)рівність в Україні”. Під час дискусії спільно з Національним демократичним інститутом та протагоністами фільмів “Видимі” та “Шлюбна (не)рівність в Україні” обговоримо важливість рівних прав для ЛГБТК+ людей в умовах війни, зосередившись на викликах, з якими стикаються ЛГБТК+ військові та медики, а також росту суспільної підтримки цивільного партнерства та рівноправ’я в Україні.
Юлія Панура, консультантка УНЦПД з податкових та фінансових питань, надасть відповіді на провокативні питання та поділиться своїм досвідом на практиці. Вона пояснить складні на перший погляд моменти, пов’язані з ввезенням, реєстрацією, обліком та списанням гуманітарної допомоги, використовуючи просту та зрозумілу мову.
Тетяна Дзисяк та Альона Дорогавцева, адміністраторки Лінії психологічної допомоги НПА, кризові психологині Національної психологічної асоціації будуть проводити настільну інтерактивну гру на поширення доказових знань в сфері психології, особливостей поведінки людей та психічного здоров’я. Найбільш активні учасники та учасниці отримують цінні призи.