loader image

Цукерня

13.00 – 14.30 Цукерня

Перетворюючи візії на дії: експертність, звітність, комунікації

Кіра Сиротенко, в. о. голови правління, БФ «БЛАГОМАЙ” поділиться досвідом, як зробити проєкт привабливим для бізнесу. Поговоримо про піар, маркетинг, експертність та звітність для корпоративних фундацій та компаній!

Герої громад: долаємо безпекові виклики

Тетяна Нехайчук, менеджерка з управління проєктами Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціації об’єднаних територіальних громад» детально розповість, яка роль локальних ОГС в досягненні стабільності в громадах. Поділиться досвідом гарних практик реагування на безпекові виклики  в територіальних громадах через залучення ОГС.

Як насправді (не) працює гуманітарна допомога?

Анна Борисова, менеджерка гуманітарних проєктів Благодійного Фонду “Стабілізейшен Суппорт Сервісез” розкаже про принципи та умови гуманітарної роботи, а також розгляне, коли та як слід переходити від надання допомоги до зміцнення здатності людей підніматися на ноги самостійно. Йтиметься також про тонку межу між необхідністю допомоги та важливістю самодостатності, не забуваючи, що для деяких людей підтримка є життєво важливою.

Донести українську звістку туди, де її чекають

Людмила Тягнирядно, головна редакторка та ведуча програм інтернет-проєктів Українського радіо розповість про значущу роль Українського радіо під час евакуації людей з прифронтових громад, зокрема з Маріуполя та Київщини, та як радіо продовжує доставляти важливі новини в ті регіони, де ця інформація насправді потрібна. Вона також поділиться складностями роботи радіостанції під час війни, зокрема, як знайти баланс між національною безпекою та свободою слова. Спікерка розкриє, як трансформувався їхній радіопроєкт «Активізація», присвячений громадянському суспільству у цей воєнний час.

Відновлення енергоінфраструктури: питання, що знову стають актуальними

Костянтин Ніжейко, голова правління Міжнародної асоціації майбутнього України розкаже про досвід у відновленні важливих об’єктів інфраструктури. Спікер розповість, як швидко відновити зв’язок і електропостачання, а також як захистити ці об’єкти від подальших пошкоджень. Також буде розкрито питання, як підтримувати, стежити і розвивати інфраструктуру на конкретних територіях, включаючи підготовку нових спеціалістів і перекваліфікацію вже діючих, з особливим акцентом на залучення внутрішньо переміщених осіб.

Економічне відновлення країни: залучаємо молодь

Арзи Хайредінова, директорка БФ “”Дженерейшн плюс””, консультантка з питань розвитку та залучення молоді, менторка розкриє тему активної участі молоді в профорієнтаційних програмах та їх важливості для майбутнього економіки. Вона роз’яснить, як якісна профорієнтація допомагає школярам свідомо вибирати професії, виходячи з власних інтересів та сильних сторін. Ви також дізнаєтесь, як свідомий вибір професії сприяє задоволеності на роботі, підвищує якість та продуктивність праці серед молодих працівників.

Психічне здоров'я: протидія стигмі

Тетяна Дзисяк та Альона Дорогавцева, адміністраторки Лінії психологічної допомоги НПА, кризові психологині Національної психологічної асоціації будуть проводити настільну інтерактивну гру на поширення доказових знань в сфері психології, особливостей поведінки людей та психічного здоров’я. Найбільш активні учасники та учасниці отримують цінні призи. 

Краще ніж було. Передові практики у відновленні пошкодженого житла

Команда проєкту «Житло для життя» Громадянської мережі ОПОРА розповість про значення самоорганізації громадян для відновлення пошкодженого та зруйнованого житла. Вони наголосять на тому, що без активної участі громади часто виникають проблеми, як-от завищені кошториси, порушення будівельних норм і стандартів, та інші недоліки, що ускладнюють процес відбудови. Вони підкреслять, як натомість об’єднання сусідів для спільної роботи не лише допомагає відновити будинки, але й зміцнює громаду, спонукаючи людей більше цікавитися життям своєї громади та брати активну участь у суспільних процесах.

Долаємо наслідки екоциду в Україні

Юлія Мархель, лідерка найбільшого екоруху країни Let`s do it Ukraine розповість про важливість “ЕкоПакту” у контексті боротьби з екоцидом, що став результатом військових дій в Україні з 24 лютого 2022 року. Вона підкреслить вплив забруднення, пожеж лісів та інших екологічних збитків на екосистему планети і зобов’язання, яке взяли на себе організації-учасники “ЕкоПакту” для зменшення наслідків війни на довкілля, промоції екологічного способу життя та активної роботи з молоддю у сфері охорони природи.

Share

Цукерня-2
Topics
When
Sunday to Wednesday
December 23 to 26, 2022
Where
467 Davidson ave
Los Angeles CA 95716