loader image

Секція 2: Арт-терапія

13.00 – 14.30

Простір «Друге дихання» складається з трьох секцій, у одній з них навчаємось у формі різноманітних ігор. У другій – ми відновлюємо сили за допомогою арт-терапії та ретритних практик. У третій ми зосередимо увагу на наше тіло: дізнаємось більше, як можна покращити наше харчування, відпочинок та роботу, щоб мати багато сил.

Інтуїтивне малювання в стилі Пікассо

Організація: ГО «Арт-МОСТ».

Ведуча: Бекмурзіна Юлія — засновниця та креативна директорка ГО «Арт-МОСТ», театральний педагог, художник, арт-терапевт. 

Під час арт-терапії ви зможете зняти м’язове та психоемоційне напруження, вам допоможуть саморозкритися, активізувати уяву, позбутися від емоційного напруження та негативних емоцій, за допомогою техніки — ізотерапія.

Ниткова мотанка «Сонячний кінь»: символ перемоги, життя та мудрості

Організація: ГО «Клуб друзів «Запорізької правди».

Ведуча: Наталя Зворигіна — ВПО, журналістка, головна редакторка регіональної газети «Запорізька правда», майстриня-лялькарка, що спеціалізується на мотанках. 

Тут ви створите Сонячного коня у техніці ниткової мотанки, він є помічником у подоланні перешкод і складностей життя. Кожний отримає незабутній досвід створення власноруч унікального мистецького виробу і наповниться життєствердною енергетикою піднесення і віри у перемогу.

Нейрографіка: «Як знайти нові сенси у житті»

Організація: ГО «Країна вільної громади».

Ведуча: Вольська Вікторія — тренерка з асертивності та самозахисту дівчат та жінок з елементами арт- терапії.

Нейрографіка — це не просто малювання, а магія трансформації. Цей творчий процес дарує можливість зняти внутрішні обмеження та сформувати новий нейронний код, який відповідатиме поставленому завданню. Малюючи, ми змінюємо враження про реальність, формуємо нові. За допомогою нейрографіки можна намалювати свою проблему, трансформувати її на аркуші, отримати нове враження — і шляхом цього поміняти стереотипне (шаблонне) мислення на більш ефективне, щоб вирішити складну ситуацію.

Як працювати з дитиною в стресі використовуючи різні матеріали

Організація: Всеукраїнська ініціатива «Активна Громада» від Інституту «Республіка».

Ведуча: Анна Єременко – дитячий психолог, засновниця та керівник Кімнати «Терапія м’якою іграшкою» в Запоріжжі.

Під час майстер-класу ви зможете не лише отримати практичний досвід по роботі з дітьми зі стресом, а й пропрацювати свої непрості історії, отримаєте опори для проживання криз, стресів за допомогою ігротерапіі та малювання. Ви поринете в дитячий світ іграшки з можливістю відпустити, допрожити, послабити непростий досвід минулого.

Техніка «3 малюнки»

Організація: БФ «Право на захист».

Ведуча: Валентина Батир — психологиня БФ «Право на захист», фахівчиня із надання психологічної допомоги за методом ASSYST.В практичній роботі використовує мультимодальний підхід: арт-терапію,техніки КПТ-терапії, техніки емоційної регуляції та релаксації.

Техніка, яка буде прадставлена на майстер-класі, спрямована на саморегуляцію негативного простору особистості, активізацію ресурсного стану, розвиток уяви, пізнання своїх внутрішніх душевних моментів.

Share

Секція 2: Арт-терапія
Topics
When
Sunday to Wednesday
December 23 to 26, 2022
Where
467 Davidson ave
Los Angeles CA 95716