loader image

Дискусійна панель: «Як зробити Україну найбільш читаючою країною у світі?»

13.00 – 14.30 Книгарня

Сила українців – в знаннях. Завдання дискусійної панелі в обговоренні шляхів популяризації читання і книг в Україні. Як зробити так, щоб українці були світовими лідерами в читанні книжок? Читач – видавець – книгарня: три “кити” популяризації читання.

«Що зараз відбувається в Україні з читанням книг? Аналіз та прогнози. Світова статистика», Модератор, Спікер 1: Олексій Толкачов. Громадський діяч, ідеолог, благодійник, автор книги «Омріяна Україна». Тема: «Що зараз відбувається в Україні з читанням книг? Аналіз та прогнози. Світова статистика».

Спікер 2: Аліна Песиголовець. Практикуюча психологиня з 15 річним стажем. Є засновницею та куратором Читацького клубу “Universe” для дітей, підлітків та батьків. Продюсер та меценат молодих авторів. Індивідуальний та груповий ментор. Тема: «Як мотивувати молоде покоління до читання книг? Практичні поради».

Завантажити презентацію

Спікер 3: Михайло Стоянов. Студент 1 курсу НаУКМА (Києво-Могилянська Академія). Відвідувач читацького клубу, викладач англійської мови та ведучий фінансової гри (Cash flow) для середнього та молодшого шкільного віку. Тема: «Які книги читають молоді люди? Як зробити книгу цікавою, щоб її хотілося прочитати?»

Спікер 4: Антоніна Оксанич. Дитяча та сімейна психологиня, лекторка, ведуча психотерапевтичних та супервізійних груп, психологиня волонтерського освітнього проєкту #НеБийДитину. Мама двох хлопців. Співавторка книг з виховання дітей: «Спілкування з дитиною у малюнках» та «Розумію тебе. Як виховати дітей без крайнощів». Тема: «Психологія та читання. Як читання книг допомагає впоратися із психологічними проблемами?»

Спікер 5: Ольга Іванова. Видавець “IPIO”, книжковий продюсер. Тема: «Які книжки привертають увагу читача? Тренди майбутнього».

Завантажити презентацію

Спікер 6: Дмитро Феліксов. Бізнесмен,, засновник книжкового простору «ReadEat»(Київ). Тема: «Книжкові магазини, що створюють моду на читання книг»

Спікер 7: Маргарита Січкар. Авторка книг, книжковий сомельє, книжковий продюсер, засновник мережі «Book Hub: Віч/на/Віч. Побачення з книгою» (м. Гостомель). Тема: «Book Hub- тренд майбутнього. Новий погляд на простір для популяризації читання книг».

Під час заходу відбуватиметься продаж книжок від «Book Hub: Віч/на/Віч».

Share

Дискусійна панель: «Як зробити Україну найбільш читаючою країною у світі?»
Topics
When
Sunday to Wednesday
December 23 to 26, 2022
Where
467 Davidson ave
Los Angeles CA 95716