loader image

Читацький клуб «Танець сонця»: людяність, згуртованість та підтримка у темні і світлі часи

15.00 – 16.30 Книгарня

Зустріч Читацького клубу за книгою  С. Юнґера “Плем’я. Про повернення з війни і належність до спільноти” – https://bit.ly/3nV7TvL

Зустріч у неформальному колі Читацького клубу присвятимо книзі, прочитати яку буде цікаво і корисно кожному з нас – військовим та їх родинам, ветеранам, волонтерам, громадським активістам, підприємцям, політикам і державним службовцям та ін.

Поговоримо про те, що рятує в темні часи потрясінь і душевних травм. До чого тут “плем’я” і який “танець сонця” ми можемо відтворити для підтримки наших захисників та суспільної згуртованості? І що кожен з нас може зробити, щоб у майбутньому не побачити напису на стіні: “Коли було справді погано, було краще”…

Зустріч Читацького клубу вперше відбудеться під час Форуму, але продовжить традицію читацьких клубів, що проводяться Києво-Могилянська школа врядування імені Андрія Мелешевича та Департаментом інформації та взаємодії з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів у межах різних навчальних і просвітницьких заходів.

Читацький клуб також стане частинкою цьогорічного Національного тижня читання під гаслом “Бути своїми” від Український інститут книги (4–10 грудня).

Модеруватиме клуб Тетяна Андрійчук

Завантажити презентацію

Share

Читацький клуб «Танець сонця»: людяність, згуртованість та підтримка у темні і світлі часи
Topics
When
Sunday to Wednesday
December 23 to 26, 2022
Where
467 Davidson ave
Los Angeles CA 95716