Воркшопи для підвищення спроможностей ОГС

 • 15:40 – 17:00

 • Працювати, реалізуючи важливі соціальні місії: як знайти роботу в недержавному секторі в умовах війни

  Спікерка: Катерина Жученя, проєктна менеджерка кар'єрного порталу Happy Monday та агенції з розвитку бренду роботодавця Loud&Proud.

  Воркшоп буде цікавий тим, хто:
  - хоче зрозуміти загалом, що відбувається на ринку праці, зокрема в громадському секторі
  - шукає для себе можливості працювати в третьому секторі через втрату роботи або хоче змінити поточне місце роботи
  Будемо говорити про те, якою є ситуація на ринку праці, і зокрема в секторі (яких фахівців/чинь шукають, які роботодавці пропонують роботу, які є загальні вимоги до кандидатів/ок), як зрозуміти для себе, чи підходить вам конкретний роботодавець чи конкретна вакансія, як вирахувати роботодавця-шахрая, та де зараз можна шукати вакансії в секторі.  Гори, та не згорай – гори, щоб бути світлом!

  Спікерка: Семенова Ольга, експертка та викладачка Міжнародного Інституту підвищення кваліфікації, психологиня, тренерка, незалежна експертка з роботи персоналу у некомерційних організаціях, громадська активістка.
  Модераторка: Олександра Мельник - менеджерка проєктів ЦЕДЕМ

  Практичний воркшоп з ментальної безпеки (у напрямку протидії професійному емоційному вигоранню).
  Поговоримо про посилення спроможності українських активістів_ок, правозахисників_ць, волонтерів_ок, як протистояти синдрому емоційного професійного вигорання, що виник у відповідь на емоційні потрясіння, переробіток та фізичне виснаження під час війни в Україні, за допомогою освоєння профілактичних технік та технік самонормалізації у разі настання ризику.  Домедична допомога при масивній кровотечі | STOP THE BLEED

  Інструктор: Мацишин Григорій, інструктор “Курсів першої допомоги CAB” Всеукраїнської ради реанімації, European Resuscitation Council

  У середньому від масивної кровотечі людина стікає кров'ю до 5 хвилин, і від того, чи вмієте ви зупиняти таку кровотечу, може залежати чиєсь життя.
  На курсі ви:
  - навчитеся розпізнавати кровотечу, яка становить небезпеку для життя
  - навчитеся її зупиняти  Як перевірити неприбуткову організацію на доброчесність? Корисний досвід бізнесу

  Спікер: Павло Верхняцький, член етичного комітету UNIC, виконавчий директор COSA

  Цей семінар буде корисним організаціям, які хочуть або планують:
  - брати участь у процесах відновлення та відбудови України
  - отримувати фінансування від міжнародних фінансових інституцій чи програм
  - співпрацювати з українським та міжнародним бізнесом

  На прикладах українського бізнесу учасники_ці дізнаються:
  - Що таке доброчесність та комплаєнс? Яку роль у сучасних реаліях відіграє доброчесність діяльності при отриманні інвестицій, грантової підтримки чи партнерстві з бізнесом? - Яким неналежним практикам в організації запобігає налагоджена система управління ризиками?
  - Які існують ефективні інструменти та на що варто звернути увагу під час впровадження комплаєнсу? Над чим вже сьогодні мають працювати громадські організації та благодійні фонди, аби завтра не було пізно?  Колаби з продюсерами та режисерами. Не бійтеся експериментувати з креативом у своїх проєктах!

  Спікерки:
  Іванна Хіцинська, продюсерка та директорка Ассоціаціі кіноіндустрії України;
  Ольга Гібелінда, режисерка та продюсерка, засновниця кінокомпанії “Malanka Studios”, членкиня української та Європейської кіноакадемії

  Воркшоп для громадських ініціатив, які реалізують власні проєкти та шукають медіапідтримки. Для тих, хто перебуває у пошуках ефективних колоборацій та нових можливостей, шукає інвестиції, партнерства та прагне розширити власний досвід.
  На прикладі кейсу “Корисно для кожного” учасники_ці розглянуть практичні аспекти взаємодії з креативними індустріями, а також зможуть пропрацювати власні ініціативи у форматі живої комунікації. Не пропустіть можливість отримати зворотній зв'язок для своєї ініціативи та знайти нові можливості для їх розвитку!  Інформаційні кампанії на 100%: від подачі заявки до успішної реалізації. Фреймворки. Методики. Лайфхаки

  Спікерка: Ольга Малиш, експертка з комунікацій, засновниця комунікаційної агенції “Friends of Brand”

  Що врахувати, коли плануєш інформаційну кампанію? Як підготувати успішну заявку та ефективно реалізовувати комунікаційний компонент проєкту? Розбір кейсів учасників_ць та пошук нестандартних рішень. Робота в групах.

  Воркшоп буде корисним для представників_ць громадських організацій, які розробляють проєкти та готують грантові заявки.
  Учасники_ці розглянуть такі теми:
  - Комунікаційні цілі інфо кампаній
  - Цільові аудиторії проєкту. Підходи до визначення цільової аудиторії
  - Комунікаційна екосистема проєкту та карта дистрибуції контенту
  - Про підхід у виборі інформаційних та медіа-партнерів
  - Індикатори в інформаційних кампаніях. Різниця між output та outcome. Основні КPI для інформаційних кампаній в digital комунікаціях  “Розказати свою історію світу: рекомендації для роботи з іноземними медіа”

  Спікери:
  Василь Самохвалов, співзасновник Медіацентру Україна;
  Андрій Шевченко, співзасновник Медіацентру Україна.

  Програма воркшопу спиратиметься на досвід Медіацентру Україна, створеного у 2022 для роботи з іноземними журналістами_ками. Учасники_ці отримають практичні рекомендації щодо взаємодії з іноземними медіа. Ви дізнаєтеся як організовувати прес-події так, аби зацікавити медіа, та як впроваджувати медіа-кампанії, які матимуть свою ефективність та впливовість.  “Податки за благодійництво - платимо чи ні?”

  Спікерка: Юлія Панура, юристка з фінансів та податків Українського незалежного центру політичних досліджень.

  Всі, хто збирали гроші на власні картки, допомагаючи ЗСУ та наближаючи перемогу, цей практикум для вас. 19,5% податкового звільнення для волонтерів України вже в дії. Що потрібно робити, щоб скористатись? Про це ви дізнаєтеся під час воркшопу з фахівчинею.

...