loader image

Виставка «Різноманіття ініціатив»

БО “Фонд родини Богдана Гаврилишина”

Фонд організовує програми неформальної освіти для молоді (програми “Молодь змі(ц)нює Україну”, “Молодіжний делегат України до ООН”), розвиває культуру відповідальності в українському суспільстві (День відповідальності людини, Responsibility Award, Марафон відповідальності) та поширює спадщину Богдана Гаврилишина (популяризація книг “Залишаюсь українцем”, “До ефективних суспільств”, а також однойменного мультимедійного проєкту “Залишаюсь українцем”, документального фільму про життєвий шлях Богдана Гаврилишина).

Фонд презенпрезентує та розповість про набір на премію відповідальності “Responsibility Award 2023”.

Ви матимете можливість познайомитись з представниками організації, а також ознайомитися з книгами Богдана Гаврилишина, листівками з ілюстраціями до Декларації відповідальності людини.

ГО “Українська Волонтерська Служба”

Українська Волонтерська Служба пропагує та розвиває культуру волонтерства та взаємодопомоги в Україні. Організація створює простір, що сприяє зростанню та долученню громадян до волонтерської діяльності. Основні напрямки діяльності охоплюють залучення людей до волонтерства, посилення спроможності громадянських організацій та волонтерських ініціатив, розвиток молодіжних волонтерських спільнот, підтримку на прифронтових територіях та сприяння координації між ключовими стейкхолдерами волонтерської діяльності.
На інтерактивному стенді учасники форуму матимуть можливість дізнатись більше про проєкти Української Волонтерської Служби, такі як “Мій Телефонний Друг”, “Волонтерська платформа”, “Шкільний Урок Волонтерства” та організацію “ЮрШтаб”. Крім того, вони зможуть взяти участь у іграх на інтуїцію та кмітливість, виграти брендовані призи та дізнатись більше про важливість та цікавість волонтерської діяльності, а також як до неї приєднатись та хто вже активно волонтерить у своїх громадах.

ГО “Український центр міжнародних відносин”

Програма по ресоціалізації та підтримці релокованих ГО і молоді – aWARe Zone: це програма, яка підтримує релоковані громадські організації та студентів, створюючи інклюзивні молодіжні простори в різних регіонах України та реалізуючи національну програму ресоціалізації та реінтеграції молодих людей, що пережили війну. Програма “aWARE Zone” пропонує комплексні рішення та сприяє створенню активних спільнот, які беруть участь у відновленні України після конфлікту.
В локації учасники та представники різних громадських організацій матимуть можливість дізнатись про актуальні можливості для молоді, які надає програма aWARE Zone. На стенді буде розміщений банер організації, інформаційний стенд, а також роздаткова інформаційна продукція та цікаві інтерактивні розіграші з брендованою продукцією. Також планується створення невеликої фотозони.

U-Report Ukraine

Створюються анонімні опитування молоді у популярних месенджерах для аналізу їхніх думок щодо актуальних тем, адже це є цікавим та важливим інструментом для збору інформації та взаємодії з аудиторією. Такий підхід може допомогти громадським організаціям та іншим ініціативам краще зрозуміти потреби та думки молоді, а також враховувати їхні пріоритети при плануванні та реалізації проєктів. Будуть представлені банер проєкту, інстабокс та мерчі.

European Democracy Youth Network (ГО “Європейська демократична молодіжна мережа України”)

Організація займається мережування молодих лідерів громадського та політичного секторів, організація заходів з розвитку лідерства, субгрантінгова підтримка ініціатив мемберів. 

Благодійна організація “Благодійний фонд “МХП-Громаді”

Фонд здійснює важливу роботу з трансформації життя людей в регіонах України. Місія фонду – допомагати організовуватись людям та громадам для вирішення їх соціальних, економічних та екологічних проблем у 724  населених пунктах 14 областей України.

Діяльність Фонду спрямована на: активну молодь, працездатне населення, людей поважного віку, бізнес, ГО, органи місцевого самоврядування. Для облаштування локації буде використий куб-фотозона, банер організації, роздатковий матеріал, передбачений показ відеоматеріалів з проєктів Фонду. Планується презентація національних проєктів Фонду, що реалізуються.

ВідНОВА:UA Національна програма

Це національна програма залучення молоді до відновлення країни через кампанію обмінів і відбудову молодіжних просторів/центрів у громадах. Програма покликана надати молоді можливість зробити свій внесок у відбудову України. Не менш значущою ідеєю програми є знайомство молоді з Україною з різних областей. Філософія ВідНОВИ – про залучення до відновлення країни, про внутрішнє (ментальне) відновлення та про відновлення втрачених сенсів. Програма здійснюється Міністерством молоді та спорту України, Державною установою «Всеукраїнський молодіжний центр» та громадською організацією «Центр політичних студій та аналітики «Ейдос» у рамках проєктів ПРООН «Підтримка громадянського суспільства та молоді» та «Сприяння безпеці людини в Україні через реагування на багатовимірну кризу, спричинену війною» за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії та Уряду Японії відповідно.

На вас чекає фото-зона, де будемо проводити інтерактиви та розіграші.

Благодійний фонд “СпівДія”

Фонд, що обʼєднує зусилля волонтерів, бізнесу, міжнародних фондів і держави для допомоги тим, хто цього потребує. Фонд увійшов до Топ 100 публічних транспарентних доброчинних організацій України за результатами 2022 року. Його напрями охоплюють комплексну підтримку тих, хто постраждав внаслідок воєнних дій: благодійну допомогу, психологічну та юридичнку підтримку, карʼєрні консультування та допомогу з працевлаштуванням, програму “СпівДія заради Дітей” та інші проєкти.

ГО “Офіс дій”

Організація займається адвокацією та/або реалізацією реформ, відбудовою, відновленням (пов’язаним з воєнними діями на території України), культурою та мистецтвом, освітою та навчанням, підтримкою громадських та волонтерських ініціатив.

“Національний офіс Ерасмус+”

Програма ЕРАЗМУС+ – ініціатива Європейського Союзу з освіти, молоді та спорту, призначена для підтримки розвитку громадян ЄС та за його межами. З оновленим бюджетом понад 28 мільярдів євро на період 2021-2027 рр., Програма стає більш інклюзивною, цифровою та екологічною, сприяючи міжнародній співпраці та створюючи можливості для освіти, мобільності, проєктів, партнерств та розвитку стратегій. Українські організації, які не є асоційованими з Програмою, можуть брати участь у 35 конкурсах ЄС Еразмус+.

Let`s do it Ukraine

Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it Ukraine» – учасник загальносвітового руху  «Let’s Do It World», що об’єднує понад 91 мільйон активістів у 195 країнах, які щорічно в третю суботу вересня долучаються до Всесвітнього дня прибирання у своїй країні.
Їх мета – розвивати екологічну культуру, навички правильного поводження з відходами та дбайливого ставлення до довкілля. Їх ціль – чистий світ, свідоме споживання ресурсів планети на шляху до «Zero Waste».
Починаючи з 24 лютого 2022 року був відкритий міжнародний гуманітарний проєкт Let`s do it Ukraine SOS для допомоги мирному населенню України їжею, водою, базовими медикаментами, одягом тощо.

ГО «Зігрій душу», проєкт "Healing the Soul"

ГО “Зігрій душу” – це неприбуткова організація, що спеціалізується на розвитку та впровадженні успішних моделей психологічної реабілітації, соціальної адаптації та підтримки для різних категорій населення, постраждалих від травмуючих подій.

Проект “Healing the Soul” базується на комплексному підході до психологічної реабілітації та соціальної адаптації осіб, які постраждали від наслідків війни. За 9 років роботи з військовими та їх родинами, ГО “Зігрій душу” провела 135 заїздів, більше 50 заходів психо-соціальної підтримки та надала близько 3 тис. консультацій.

Мета програми полягає в наданні психологічної допомоги та підтримки для подолання стресу, тривожності та психологічної травми, покращення психічного стану та якості життя постраждалих. Проект спрямований на залучення до соціалізації та реінтеграції в суспільство, розробку стратегії психологічної стійкості та покращення навичок взаємодії з оточуючими. Реалізація програми передбачає довготривалу роботу групи від тижня до року з моніторингом та оцінкою ефективності.

“Балаклія і Вінниця”: разом сильніші! Фонд громади “Подільська громада”

Проєкт покликаний сприяти відновленню й розвитку деокупованої Балаклійської громади шляхом підсилення громадського активізму та синергії влада-бізнес-громада.

У межах проєкту організовано інтеграційні навчально-ознайомчі візити представників/ць Балаклії до м.Вінниці та м.Кельце (Польща), де відбулися зустрічі з неурядовими організаціями, органами місцевого самоврядування міст, участь у міжнародній конференції, а також навчально-інформаційні сесії. Під час проєкту напрацьовано концепцію хабу для Балаклійської громади.

British Embassy Kyiv / Посольство Великої Британії в Україні. Стипендійна програма для навчання на магістратурі у Великій Британіі Chevening

Програма розрахована на представників різних сфер та сфокусована на наданні освітніх можливостей аплікантам із не менше ніж дворічним досвідом роботи або волонтерства, які прагнуть стати лідерами у своїй сфері після річної програми у будь-якому університеті Сполученого Королівства. 

Успішний кандидат Chevening отримує:

– повне покриття навчального процесу

– щомісячну стипендію

– оплачені квитки до та з місця навчання

– доступ до мережі студентів та випускників програми із більш ніж 160 країн світу 

Однією з обов’язкових умов отримання стипендії є чітке бачення аплікантом застосування отриманих знань в Україні, адже всі студенти після навчання мають мінімум на два роки повернутися працювати у свої країни. 

Проєкт стабілізації поліцейської діяльності (PSP)

Проєкт стабілізації поліцейської діяльності (PSP) реалізується Alinea International в межах своєї поточної роботи з підтримки поліцейської діяльності та навчання в Україні з 2015 року та фінансується Міністерством закордонних справ Канади через Програму миротворчих і стабілізаційних операцій (PSOPs) в обсязі 4,9 млн канадських доларів. 

Основною метою проєкту є посилення спроможностей Національної поліції України та Міністерства внутрішніх справ України ефективно реагувати на нові виклики та зобов’язання з огляду на війну з росією.

PSP надаcть підтримку у наступних напрямах: 

– ефективне реагування на сексуальне та ґендерно зумовлене насильство, пов’язане з конфліктом;

– розширення та підтримка наявного механізму надання допомоги поліцейським для забезпечення психологічного здоров’я; 

– посилення можливостей для роботи поліцейських з громадянами, які постраждали від війни, особливо на деокупованих територіях; 

– сприяння взаємодії поліції в громадах, які постраждали від конфлікту,⁠ для забезпечення громадської безпеки.

Комунальне некомерційне підприємство виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Центр комунікації»

Одним з напрямків роботи підприємства є розвиток сучасних муніципальних громадських просторів Vcentri Hub  для взаємодії влади та громади. Наявність таких майданчиків спрощує комунікацію між публічними службовцями та неурядовим сектором. 

Vcentri Hub пропонують відвідувачам комфортний майданчик для нетворкінгу, сучасний коворкінг та низку безкоштовних послуг, серед яких – надання правової та психологічної допомоги, а також проведення культурних, соціальних та освітніх заходів для різних цільових аудиторій. 

На сьогодні вже функціонують три хаби в Шевченківському, Оболонському та Голосіївському районах.

Приміщення хабів ідеально підходить для проведення різного роду заходів: круглих столів, воркшопів, тренінгів, семінарів, майстер-класів, виставок, громадських обговорень, консультацій та інших публічних заходів.

"ДСНС" інформування з мінної безпеки

Державна служба України з надзвичайних ситуацій (ДСНС) – це служба, яка рятує життя.

ДСНС має найбільший в Україні парк спеціальної техніки та регулярно проходить навчання та тренування, співпрацює з міжнародними організаціями для підвищення ефективності своєї роботи.

На виставці “Різноманіття ініціатив” буде можливість поспілкуватись з представниками служби.

Міністерство соціальної політики "Держава закуповує соціальні послуги в недержавних надавачів"

Share

Виставка «Різноманіття ініціатив»
Topics
When
Sunday to Wednesday
December 23 to 26, 2022
Where
467 Davidson ave
Los Angeles CA 95716