loader image

Виставка «Довге дихання»

Простір «Друге дихання» складається з трьох секцій, у одній з них навчаємось у формі різноманітних ігор. У другій – ми відновлюємо сили за допомогою арт-терапії та ретритних практик. У третій ми зосередимо увагу на наше тіло: дізнаємось більше, як можна покращити наше харчування, відпочинок та роботу, щоб мати багато сил.

Секція 1 (11.00-12.30): ІГРИ

ГРА «СпільноТи в безпеці»

Організація: Мережа робочих груп з громадської безпеки, соціальної згуртованості і відновлення

Ведуча: Тетяна Сігаєва, фахівчиня з мобілізації громад, спеціалістка з використання інноваційних інструментів в роботі громадського сектору, влади та молоді ПРООН, авторка гри “СпільноТИ в безпеці”, фасилітаторка.

Гра розроблена, щоб підвищити обізнаність про діяльність громадських активістів та активісток, залучити молодь до процесів ухвалення рішень на рівні громади через спільну діяльність у консультативно-дорадчих органах. Навчальна гра розроблена на основі багаторічного досвіду мобілізації громад, і дає змогу в ігровій і доступній формі познайомитися з моделлю, виступити в ролі члена або членкині робочої групи, примірявши на себе роль ветерана, фахівця з мобілізації громад, внутрішньо переміщеної особи, студентки й відчути себе частиною процесу соціальної згуртованості.

Правопросвітницька гра «ПравоGames»

Організація: ГО «Асоціація громадських радників України».

Ведучі: Ольга Ігнатьєва — тренерка у неформальній освіті, спеціалістка з ігротехнологій та ігропрактик. Наталія Горвасюк — громадська діячка, проєктна менеджерка.

Під час презентації ви зможете познайомитися з трьома ігровими методиками з правопросвітництва, які є у комплекті цієї пізнавальної гри: батл, конкуперація, трансформація. Ви матимете змогу протестувати навчальну та трансформаційну функцію гри, ставши учасниками та отримавши практичний досвід її використання.

Настільна гра Funds Hunter

Організація: ГО «Міжнародна агенція змін».

Ведучі: Володимир Орос та Олена Гавришин

Це навчальна гра, яка дозволить відкрити світ залучення коштів та ресурсів на свої ідеї: стратегія розвитку свого проєкту чи ініціативи; партнерство для роботи над спільними ідеями; цінність команди проєкту; стала співпраця з донорськими організаціями; фандрейзинг та проєктний менеджмент.

Гра-нетворкінг «На емоціях»

Організація: ГО «Інститут політико-інформаційних досліджень».

Ведуча: Катерина Білохвіст — авторка гри «На емоціях», проєктна менеджерка, тренерка та фасилітаторка в освітніх та психоемоційних проєктах.

У цій пізнавальній грі є освітня колода з 75 карток з емоціями, яка допомагає краще розуміти свою емоції та почуття інших в ігровий спосіб. Під час нетворкінгу ви зіграєете різні розмовні формати: для знайомства, зміцнення стосунків, обміну історіями життя та попрактикують емпатію. Тут ви зможете поспілкуватися на рівні відчуттів і прожити різні емоції.

Метафоричні карти для підтримки себе та тих, хто поряд

Організація: Асоціація сприяння самоорганізації населення в Кіровоградській області, Агенція сталого розвитку «Хмарочос».

Ведуча: Світлана Дубина-Литвиненко — менторка, фасилітаторка, координаторка Програми підтримки волонтерських центрів Кіровоградщини.

Тут ви дізнаєтесь про прості техніки використання метафорично-асоціативних карт в особистих цілях та з групами. Під час роботи кожен дізнається про те, як використовувати МАК-карти не в терапевтичних цілях, а для пошуку ресурсу та нетворкінгу. І звісно ж кожен спробує їх силу на собі! Ви матимете змогу отримати підкріплені практичним досвідом поради щодо того як інтегрувати метафоричні карти в інструментарій групових сесій.

Секція 2 (13.00-14.30): АРТ-ТЕРАПІЯ

Інтуїтивне малювання в стилі Пікассо

Організація: ГО «Арт-МОСТ».

Ведуча: Бекмурзіна Юлія — засновниця та креативна директорка ГО «Арт-МОСТ», театральний педагог, художник, арт-терапевт. 

Під час арт-терапії ви зможете зняти м’язове та психоемоційне напруження, вам допоможуть саморозкритися, активізувати уяву, позбутися від емоційного напруження та негативних емоцій, за допомогою техніки — ізотерапія. 

Ниткова мотанка «Сонячний кінь»: символ перемоги, життя та мудрості

Організація: ГО «Клуб друзів «Запорізької правди».

Ведуча: Наталя Зворигіна — ВПО, журналістка, головна редакторка регіональної газети «Запорізька правда», майстриня-лялькарка, що спеціалізується на мотанках. 

Тут ви створите Сонячного коня у техніці ниткової мотанки, він є помічником у подоланні перешкод і складностей життя. Кожний отримає незабутній досвід створення власноруч унікального мистецького виробу і наповниться життєствердною енергетикою піднесення і віри у перемогу.

Нейрографіка: «Як знайти нові сенси у житті»

Організація: ГО «Країна вільної громади».

Ведуча: Вольська Вікторія — тренерка з асертивності та самозахисту дівчат та жінок з елементами арт- терапії.

Нейрографіка — це не просто малювання, а магія трансформації. Цей творчий процес дарує можливість зняти внутрішні обмеження та сформувати новий нейронний код, який відповідатиме поставленому завданню. Малюючи, ми змінюємо враження про реальність, формуємо нові. За допомогою нейрографіки можна намалювати свою проблему, трансформувати її на аркуші, отримати нове враження — і шляхом цього поміняти стереотипне (шаблонне) мислення на більш ефективне, щоб вирішити складну ситуацію.

Як працювати з дитиною в стресі використовуючи різні матеріали

Організація: Всеукраїнська ініціатива «Активна Громада» від Інституту «Республіка».

Ведуча: Анна Єременко – дитячий психолог, засновниця та керівник Кімнати «Терапія м’якою іграшкою» в Запоріжжі.

Під час майстер-класу ви зможете не лише отримати практичний досвід по роботі з дітьми зі стресом, а й пропрацювати свої непрості історії, отримаєте опори для проживання криз, стресів за допомогою ігротерапіі та малювання. Ви поринете в дитячий світ іграшки з можливістю відпустити, допрожити, послабити непростий досвід минулого.

Техніка «3 малюнки»

Організація: БФ «Право на захист».

Ведуча: Валентина Батир — психологиня БФ «Право на захист», фахівчиня із надання психологічної допомоги за методом ASSYST.В практичній роботі використовує мультимодальний підхід: арт-терапію,техніки КПТ-терапії, техніки емоційної регуляції та релаксації.

Техніка, яка буде прадставлена на майстер-класі, спрямована на саморегуляцію негативного простору особистості, активізацію ресурсного стану, розвиток уяви, пізнання своїх внутрішніх душевних моментів.

Секція 3 (15.00-16.30): Здоровий спосіб життя

Нумо їсти

Ведуча: Юлія Чумак – лікарка-дієтологиня, нутріціологиня.

Інфопростір перенасичений даними про їжу, і навколо гомонить безліч протирічливих тверджень. Розберемось разом і відповімо на ключові запитання: Чи дійсно харчування так важливе? Як часто і що треба їсти? Як оптимізувати своє харчування? Чому так сильно хочеться солодкого і чіпсів? Чи реально їсти збалансовано, смачно та швидко? 

Ми разом розберемося в харчових міфах та знайдемо індивідуальний підхід до збалансованого харчування для вашого здоров’я та комфорту! 

Моє відновлення - стратегії "перезарядки" тіла в час війни

Організація: Громадська організація «Спільноти Самодопомоги».

Ведуча: Лариса Бабій – авторизована тренерка від Feldenkrais Guild of North America.

Саме тут ви познайомитесь з тілесними та руховими практиками, зокрема за Методом Фельденкрайза (рухи неінтенсивні, протипоказань немає), які допоможуть відновитись в час війни, відпустити напругу та зняти стрес. За допомогою невеличких рухів та спостереженням за власними відчуттями та фокусуванням уваги на русі тіла, ми вчимося “дружити” з власним тілом та розуміти як поновлювати енергію. Заняття за методом Фельденкрайза – це перенавчання нервової системи, як керувати організмом.

Як відстоювати психологічні кордони та не посваритися з усім світом?

Організація: ГО «PRO Women UA».

Ведуча: Лєна Шторм – кризова психологиня, авторка 7 книг.

Розберемо, як вибудовувати особисті кордонів в громадській діяльності, і чи це можливо?

Як зберігати правильну комунікаційну позицію, не боятися високо професійної аудиторії?

Як вміти працювати з фітбеком та відмежовувати конструктивну критику від знецінення?

Як відстоювати психологічні кордони та не посваритися з усім світом?

Організація: Громадська організація «Спільноти Самодопомоги».

Ведуча: Лариса Бабій – авторизована тренерка від Feldenkrais Guild of North America.

Саме тут ви познайомитесь з тілесними та руховими практиками, зокрема за Методом Фельденкрайза (рухи неінтенсивні, протипоказань немає), які допоможуть відновитись в час війни, відпустити напругу та зняти стрес. За допомогою невеличких рухів та спостереженням за власними відчуттями та фокусуванням уваги на русі тіла, ми вчимося “дружити” з власним тілом та розуміти як поновлювати енергію. Заняття за методом Фельденкрайза – це перенавчання нервової системи, як керувати організмом.

Самомасаж як засіб для відновлення життєвих сил

Організація: ГО «Скриня ідей та дій», м. Вінниця

Ведуча: Самійленко Вікторія – фельдшер, масажистка, мотивую людей до активного здорового способу життя, керівниця громадської організації.

Кожен зможе навчитися робити масаж обличчя, шиї, рук і плечей, який зменшує гіпертонус чи гіпотонус м’язів, усуває набряки. Також працюватимете з долонями та пальцями, що покращить самопочуття, заспокоїть нервову систему.

«Сила вібрації» - практики усвідомлених медитацій

Організація: Канівський міський центр соціальних служб.

Ведуча: Зозуля Юлія – кризовий психолог, консультант в методі когнітивно-поведінкової терапії, яка пройшла курс травмотерапії Оксфордського університету, за освітою я практичний психолог, спеціалізація – медична психологія.

На майстер класі відбуватиметься: можливість послухати в навушниках медитацію усвідомлення, а потім програти власні емоції на глюкофоні, спробувати силу вібрацій звукових кришталевих чаш та познайомитись з інструментом -калімба. 

Граючи на глюкофоні, калімбі, чуючи звук та вібрації ханги та звукових чаш, ви з легкістю пізнаєте свій внутрішній світ, знімете нервове напруження та розслабитеся, уповільнетесь, стабілізуєте власне тіло та психіку.

Share

Виставка «Довге дихання»
Topics
When
Sunday to Wednesday
December 23 to 26, 2022
Where
467 Davidson ave
Los Angeles CA 95716