loader image

Виставка «До перемоги!»

Представлені практики, ініціативи та проєкти організацій громадянського суспільства, які роблять свій внесок у перемогу України, досвід яких можна перейняти та масштабувати.

Інновації для захисту. ГО "А що зробив ти?"

ГО “А що зробив ти?” – це лідер в розробці технологій для військової сфери, спрямованих на наближення перемоги України. Їх місія – забезпечити військових засобами, що рятуватимуть життя та полегшуватимуть ведення операцій.

Кевларовий захист для військових та тварин, бронепричіп, вироби на 3D принтері для військових, робот-розміновувач. Разом ми будуємо майбутнє безпеки та перемоги – це все надає ГО. 

Також у рамках діяльності оголошується збір на соціальний проєкт «Подаруй світло» пункт обігріву у Херсоні. В розпорядженні організації вже є склад у напівпідвальному приміщені, для якого їм неймовірні херсонці надали старлінк, генератори, ліжка та іграшки. Але для реалізації повноцінного пункту обігріву не вистачає лише мікрохвильовки, пральної машини, дитячого килимка, подовжувачів, крісел для сидіння та коштів на додаткову оренду.

Тому сьогодні вони запускають збір на проєкт на платформі “Моє Місто”. 

Ціль збору: 107 600 грн.

Приєднуйтесь у цій важливій місії!

Задонатити довільну суму можна за посиланням https://mycity.one/projects/podaruy-svtlo-punkt-obgrvu-u-herson

Спальна система військовому. БФ «Рій»

Проєкт «Спальна система військовому» (Riy Military Sleeping System) – складається з 3-х основних елементів:

– Зимовий спальний мішок «RiyMSS-2» – утеплений двошаровим силіконізованим синтепоном. Зберігає свої теплоізоляційні властивості, при умовах підвищеної вологості. Спальний мішок розрахований на температуру -10С.

– Захисний водонепроникний чохол «RiyMSS-2» – вітро-водонепроникний синтетичний матеріал, що посилений вмонтованою армованою ниткою для запобігання розриванню зовнішнього шару від механічного впливу. 

– Теплоізолюючий каремат – складний з рельєфною поверхнею. Система “гармошка” дозволяє скласти виріб у вигляді сидіння, укороченого килимка  або повноцінного каремату.

Свій до свого. БФ «Харків з тобою»

Проєкт направлений на працевлаштування ветеранів, членів родин загиблих, людей з ампутацією на прикладі проекту з навчання від військової волонтерки до майстрині тату. Проєкт реалізується фондом “Харків з тобою” за підтримки Фонду “Razom for Ukraine”.

Соціальна ініціатива Центр військової підготовки «СІЧЕСЛАВ»

На виставці будуть представлені зразки продукції, яку виробляють волонтери Центру:

– балаклави флісові зимові;

– шкарпетки флісові зимові

– шапки зимові флісові 

– маскувальні костюми сезонні

– кикимори, кавери на шоломи

– труси чоловічі

– подушки косточки дорожні

– рукавички флісові зимові

– наколінники/налокітники

– подушки євакуації

Доступна програма з підготовки цівільних:

– поводження зі зброєю

– минно/вибухова справа

– тактична медицина

– влаштування засідки

– перехід дороги

– топографія

– химичний захист

– облаштування позіций, маскування 

БФ «Кодайтіфолайф Юкрейн»

Проєкт націлений на створення трьох мобільних шпиталів заради рятування життів військовослужбовців на лінії зіткнення з ворогом.

Завдяки реалізації цього проєкту скоротиться час евакуації пораненого від лінії фронту до стаб пункту. Фонд вже займається оснащенням однієї операційної. Окрім цього вони вже створили та передали 2 приміщення для проживання медиків у польових умовах. 

Пропонуємо вам долучитися до створення ще двох операційних блоків.

Для оснащення кожного з 2х додаткових операційних блоків необхідно :

Будматеріали та робота – 130 тис. грн/1 контейнер

Операційний стіл -200 тис. грн/шт

Операційна лампа – 150 тис. грн/шт

Бактерицидна лампа – 5 тис грн/шт

Кондиціонер – 15 тис.  грн/шт

Додаткове медичне обладнання – 100 тис грн/1 контейнер

Волонтерська організація «Тримаймо стрій, Дніпро»

Волонтерська організація “Тримаймо стрій, Дніпро” здійснює дві ключові діяльності:

– Виготовлення спорядження для військовослужбовців Сил Оборони України:

– Маскувальні сітки різних розмірів та кольорів.

– Маскувальні костюми для розвідки та снайперів.

– Кавери на шоломи всіх видів.

– Шкарпетки флісові та в’язані зимові.

– Рукавички флісові та в’язані зимові, робочі різних типів.

– Балаклави флісові зимові та літні різних кольорів та фасонів.

– Шапки флісові зимові армійського зразку.

– Бафи флісові зимові армійського зразку.

– Підкопникі для водіїв бронетехніки.

– Труси чоловічі хірургічні та бавовняні.

Отримання гуманітарної допомоги для поранених Захисників України в госпіталях і лікарнях міста Дніпро:

– Взуття, капці, літні та зимові одяги, спортивні костюми.

– Шкарпетки, труси, засоби особистої гігієни.

– Постачання паперос, ліків, продуктів харчування.

Організація активно допомагає військовим та пораненим захисникам, забезпечуючи їх необхідним спорядженням та гуманітарною допомогою.

ВГ «Help Army»

Волонтерська група HELP ARMY народилася в м. Харків в березні 2014 року та побудована за принципом Координатор -> Волонтери. Кожний координатор веде свій напрямок, але за потреби вони об’єднують зусилля всіх членів групи задля досягнення загальної мети.

XR-виставка «Справжні причини війни або як працює російська пропаганда» від ГО «Інститут Чорнобиля» та волонтерської ініціативи «Нота Єнота»

Створена виставка, спрямована на підвищення медіаграмотності та протидію російській пропаганді, використовує мобільний додаток з XR технологією доповненої реальності edAR. Цей додаток комбінує звичний плакатний формат із новітніми технологіями, такими як 3D-моделі, аудіо, відео, VR-портали та фотокартки, які оживають.

Виставка складатиметься з 30 плакатів з доповненою реальністю, які детально розкривають систему російської пропаганди. Вони пояснюють основні прийоми та методи, розвінчує відомі фейки та маніпуляції, спрямовані проти України, і демонструють їх наслідки, зокрема на прикладі війни.

Заради кожного життя! Добровольчий медичний батальйон «Госпітальєри»

Добровольчий медичний батальйон “Госпітальєри” був заснований 18-річною Яною Зінкевич влітку 2014 року. Зінкевич об’єднала тисячі людей різних професій та доль, маючи спільну мету – порятунок життя воїнів та цивільних у гарячих точках. За майже 10 років роботи парамедиками батальйону вивезено понад 13 тисяч поранених з зони ураження.

На фронті працює кілька десятків екіпажів добровольців різного рівня складності надання допомоги, включаючи флагман дальньої евакуації – реанібус “Австрійка,” який евакуював понад 2400 поранених воїнів станом на листопад 2023 року.

Фотовиставка буде присвячена роботі добровольців-парамедиків на різних етапах евакуації. Авторки фото – парамедикині батальйону “Госпітальєри” Анастасія Хлібник та Тетяна Романюк.

Українська асоціація захисту здоров’я «Марлог-Кадуцей»

На виставці буде представлена презентація тактичної медицини, яку «Марлог» відправляє на передову воїнам, бойовим медикам, на стабпункти та еваки.

На виставці три волонтера-медика Марлогу зможуть кожному бажаючому показати накладання турнікету, бандажу, оклюзивної наліпки та поділитися навичками першої допомоги. 

БФ ДІГНІТАС

Не можемо дозволити собі воювати людьми, тому маємо воювати технологіями. Основний напрям роботи компанії Dignitas — безпілотні технології.
Проект “Літай!”, що займається реабілітацією поранених військовослужбовців з ампутаціями через навчання пілотуванню дронів. 

МБФ «Фундація друзів України»

Що наближає нас до Перемоги?Об’єднання! Об’єднання справжніх друзів України! Та комплексний підхід! Військові + ветерани + сім’ї військових + діти.
 
Як ми допомагаємо військовим? Забезпечуємо необхідним! 
 – тактична медицина 
– захисне спорядження 
 – авто 
 
Виробляємо:
– засоби розмінування
– засоби обігріву 
– спорядження 
– мобільні лазні 
 – правильні комплекси 
 – модульні будинки 
 
 Як приклад, на виставці будуть представлені машинки для розмінування, які доставляємо нашим Рятувальникам особисто!
 
Як ми підтримуємо сім’ї військових та цивільних?Піклуємося про їх ментальне здоров’я! Індивідуальні консультації з психолгом, групові заняття! Питання як підтримати, як пережити, як далі жити тощо… 
 На виставці буде можливість записатися на безкокоштовну консультацію з психологом!
 
Як ми піклуємось про наше майбутнє? Ініціюємо проекти з відпочинку та психологічноі підтримки дітей, родин, що постраждали від наслідків війни. Ми об’єднуємо дітей з різних частин України в спільній діяльності, підвищуємо їх рівень самоусвідомлення “Я Українець і це Круто! щоб Перемога була сталою і в майбутніх поколіннях». Також підтримуємо та забезпечуємо Invictus Games.

Share

Виставка «До перемоги!»
Topics
When
Sunday to Wednesday
December 23 to 26, 2022
Where
467 Davidson ave
Los Angeles CA 95716