loader image

Цукерня

11.00 – 12.30 Цукерня

Глобальне покоління: навіщо працювати з молоддю, яка виїхала

Анастасія Шимчук, програмна координаторка Фонду родини Богдана Гаврилишина розповість про те, як працювати з українською молоддю за кордоном (ключові цільові аудиторії, їхні потреби та виклики), та як передбачити взаємодію із закордонною українською молоддю у своєму проєкті. 

Коучинг у питаннях тайм-менеджменту

Аліна Коваль, коуч PCC ICF, представниця відділення Міжнародної Федерації Коучинга в Україні розповість про основні інструменти коучингу та тайм-менеджменту, щоб удосконалити управління часом, зберегти ментальне здоров’я та збільшити ефективність.

Команда на відстані: як залишатися ефективними?

Андрій Німкович, директор відділу фандрейзингу та партнерств Rescue Now поділиться досвідом зміцнення командного духу в умовах дистанційної роботи. А ще він розповість, як зберегти високу ефективність роботи та єдність команди, навіть якщо її учасники знаходяться в різних куточках країни.

Участь громадськості в прийнятті владних рішень. До чого все йде?

Максим Лукінюк, консультант Українського незалежного центру політичних досліджень з розвитку механізмів громадської участі презентує огляд на проєкти законів про народовладдя, публічні консультації, діяльність органів самоорганізації населення, відкритість місцевого самоврядування, а також нову редакцію закону про звернення від Міністерства юстиції України.

Українська ідентичність — драйвер перемоги

Богдан Бевза, керівник групи управління проєктами Центру реформ та місцевого розвитку розповість про те, як та навіщо працювати з ідентичністю нації загалом та громади зокрема. Експерт розповість, у який спосіб ідентичність нації та громади забезпечують та спрямовують їх розвиток.

З чого починається win-win: як зробити, щоб держава, бізнес та громада працювали разом?

Сом Світлана, візіонерка, засновниця та лідерка Інституту Медіації Партнерства, проллє світло на важливе питання: чому різні сектори часто розвиваються ізольовано і як це можна змінити через ефективну співпрацю. Вона підкреслить, що справжні дії, а не їх імітація, є ключем до створення стійких спільних проектів. Також буде розглянуто, як проекти, засновані на ціннісних парадигмах власників, можуть приносити вигоду не тільки окремим компаніям, але й суспільству в цілому, сприяючи розвитку команд і бізнесу.

3D моделювання та друк, як інструмент у проєктах ОГС

Дмитро Кобзар, менеджер Робочої групи спільно з Ігором Чельтером, членом Робочої групи з громадської безпеки та соціальної згуртованості Волноваської МТГ, яка входить у Мережу робочих груп з громадської безпеки та соціальної згуртованості Донецької області. Ескперти презентують ЗD моделювання та використання ЗD принтеру, 3D друк та макети для створення класів безпеки. 

Вікторина «Протидія булінгу в освітніх закладах»

Захаріна Марина, членкиня ГО “Чернігів європейський” презентує “Danger in Jungles”, інноваційну настільну гру, розроблену для формування безпечних поведінкових моделей серед учнівської молоді, з використанням ситуацій, створених психологом та експертом з протидії булінгу та насильства. Гра використовує гейміфікацію для підвищення усвідомленості про негативний вплив булінгу, допомагаючи підліткам розуміти значення толерантності та мирного вирішення конфліктів для досягнення особистих цілей.

Клас Безпеки

Олег Помазан та Юлія Геєць, учасники Робочої групи з громадської безпеки Прилуки Чернігівської області, поділяться деталями проекту “Класи безпеки”, який має на меті створення навчально-методичних кабінетів для занять з дітьми на теми пожежної, мінної безпеки та безпеки життєдіяльності, з використанням інтерактивних методів навчання, орієнтованих на різні вікові категорії.

Психічне здоров'я: протидія стигмі

Тетяна Дзисяк та Альона Дорогавцева, адміністраторки Лінії психологічної допомоги НПА, кризові психологині Національної психологічної асоціації будуть проводити настільну інтерактивну гру на поширення доказових знань в сфері психології, особливостей поведінки людей та психічного здоров’я. Найбільш активні учасники та учасниці отримують цінні призи. 

Share

Цукерня-1
Topics
When
Sunday to Wednesday
December 23 to 26, 2022
Where
467 Davidson ave
Los Angeles CA 95716