Швидкі побачення, 3 раунд

 • 15:35 – 16:55

 • "Тато Хаб - осередок розвитку відповідального татівства в Україні"

  Ярослав Бойко, Простір відповідальних чоловіків "Тато Хаб"
  Приклади практик роботи всеукраїнської мережі просторів відповідальних татусів «Тато Хаб».
  Чому відповідальне татівство є важливою частиною розвитку суспільства.
  Створення умов для залучення чоловіків до активного розподілу сімейних обов’язків та підвищити комунікаційні навички у спілкуванні з дитиною.
  Актуальність проблеми з точки зору демографічного становища в країні.
  Як створюється мережа Тато Хабів Донеччини, реальні кейси та приклади співпраці, як відкрити простір відповідальних татусів у вашій громаді.
  Розповідає засновник проєкту та керівник простору «Тато Хаб» Краматорськ - Ярослав Бойко.


  "Інклюзія через мистецтво"

  Вікторія Колодяжна, Інклюзивні студіі
  Досвід діяльності Інклюзивного хабу «Простір дії» дозволяє говорити про м‘яку інклюзію - інклюзію через засоби мистецтва та спільну творчість. Наш досвід може бути цікавий спеціалістам, які працюють з інклюзивними авдиторіми, соціально відповідальному бізнесу, який готовий підтримувати такі ініціативи і громадським організаціям для мережування та спільної побудови безбар‘єрної України.


  "Вирішення житлового питання осіб, постраждалих внаслідок збройного конфлікту на Сході України, шляхом кооперативного будівництва"

  Юрій Зиков, Громадська організація "Об'єднання переселенців "Спільна справа"
  Вирішення житлового питання для осіб, постраждалих внаслідок збройної агресії на Сході України та анексії Криму на восьмому році залишається актуальним. Наш проєкт "Нове будівництво багатоквартирного житлового будинку у м. Вінниця" шляхом кооперативного будівництва забезпечить власним житлом 105 родин з м. Вінниця. Проєкт реалізується завдяки плідній співпраці з Вінницькою міською радою та Вінницькою обласною державною адміністрацією. Проєкт сприяє ефективній інтеграції та адаптації осіб, постраждалих внаслідок збройного конфлікту на Сході України у громаді, зниженню соціально-економічної напруги та розвитку громади.


  "Негрантові можливості фінансування"

  Тетяна Гончаренко, СК Параграф
  Залучити ресурси на проекти для НГО можна не тільки від грантовоі допомоги. З доповіді Тетяни Гончаренко- засновниця Соціального консалтингу «Параграф» та співвласниці групи бізнес компаній The owners, ви дізнаєтеся про декілька актуальних фандрейзингових стратегій для НГО. Як вибудовувати відносини з соціально відповідальним бізнесом та про Цілі сталого розвитку в пріоритетах соціальних підприємств.


  "Трансформація просвітницької діяльності: техніки, підходи навчання та комунікації онлайн"

  Тетяна Басюк, Всеукраїнська благодійна організація "Український фонд "Благополуччя дітей"
  Локдаун став викликом для багатьох організацій, які звикли працювати в тренінгових залах у безпосередньому контакті з аудиторією. Протягом 20 років наша організація впроваджувала різноманітні просвітницькі превентивні програми та навчала інтерактивним методам роботи фахівців. За період локдауну ми подолали власний супротив проти он-лайн навчання, опановуємо нові он-лайн інструменти, та трансформували кілька ключових актуальних на сьогодні наших курсів до он-лайн формату. Хочемо поділитись досвідом нашої роботи з колегами.


  "Створення веб-сайту: планування та взаємодія з розробником"

  Євген Демченко, керівник веб-студії demch.co, засновник Всеукраїнського руху "Твоя країна", екс-голова ВМГО "Фундація Регіональних Ініціатив" (ФРІ)
  "Скільки часу займає створення сайту? А за місяць встигнете? А від чого залежить ціна? З чого почати?" Практично кожна організація проходить через створення сайту, а деякі - і неодноразово.
  Разом поглянемо на внутрішню кухню сайторобства. Поговоримо про етапи та терміни, яку інформацію підготувати до старту робіт і як забезпечити максимально ефективну та приємну співпрацю з підрядником задля найкращого продукту. Також радо відповімо на будь-які питання щодо вашого конкретного проекту чи процесу загалом.


  Громадянська освіта як основа розвитку громад і України в цілому

  Анастасія Корота, ГО "Відкрите суспільство України"
  "Школа місцевого самоврядування" (ШМС) - це громадський освітній проект, спрямований на навчання активних представників громадянського суспільства.
  В процесі навчання, учасники Школи отримують знання з питань місцевого самоврядування, організації громадської діяльності, виконують командну роботу спрямовану на розвиток їх громад та України вцілому.
  Місія ШМС полягає у впливі на широкі верстви населення та створенні умов, за яких відбуватимуться якісні зміни в суспільстві.


  "Ми круті, але про нас не знають". Як зробити організацію помітною для медіа та стейкхолдерів

  Лєра Лауда та Юліана Охотник , Агенція медійного росту "Або"
  Впровадили важливий проєкт, але не вистачило часу, рук і сил, щоб гучно про нього заявити. Знайомо, еге ж? Підкажемо, як перетворити проєкт на медійний серіал. Планувати комунікаційні кампанії не за всі гроші світу. Поділимося чек-листами для роботи з дизайнерами, відеографами та журналістами. А ще - зіграємо у гру-сюрприз.


  "Довідник безбар’єрності" — це гід з коректного спілкування, у якому зафіксовані нові норми безбар’єрної мови

  Оксана Збітнєва, Світлана Судак, Тетяна Касьян, ГО "Безбар’єрність"
  Мова демонструє готовність громади приймати чи виключати окремих людей та явища, демонструє ставлення до них. У комунікації приховано набагато більше сенсів, ніж нам здається.
  Чому тема актуальна
  Нові відносини всередині суспільства мають іти разом із новими правилами спілкування. Важливо зафіксувати, що у центрі комунікації та у центрі уваги — людина.
  Довідник — це продукт з відкритим кодом, його можна доповнювати. ГО «Безбар’єрність» опрацьовує усі пропозиції та зауваження.
  Для кого цей довідник і кому важливо долучитися до презентації?
  Довідником користуватимуться представники громадських організацій та активісти, експертна спільнота, медіа, бізнеси та сфера послуг, публічні службовці, органи місцевого самоврядування, вчителі, лікарі, соцпрацівники.
  І, безумовно, ми очікуємо, що до використання Довідника долучиться активна аудиторія українців, яким важливо поширювати безбар’єрність і тим самим забезпечувати рівність прав всіх людей.

...