Швидкі побачення, 2 раунд

 • 14:00 – 15:20

 • "Як зробити новостворену громаду дружньою до новоствореної ГО"

  Вікторія Лисак, ГО "Давай діяти"
  Тема актуальна для тих хто тільки зареєстрував чи планує зареєструвати свою громадську організацію для роботи в громаді малих населених пунктів. Тема важлива, тому що для результативна робота громадської організації неможлива без тісної співпраці з усіма складовими громади: місцеві мешканці, місцеве самоврядування, місцеві активісти, місцеві ЗМІ, місцевий бізнес. Співпраця у межах досягнення певної мети, вирішення конкретних завдань і як наслідок - тривале партнерство будується на зацікавленні кожної зі сторін у результаті спільної діяльності. 9 місяців громадській організації - набиті гулі, відпрацьовані практики , корисняки.


  "Громадянська освіта. Світла сторони сили"

  Тарас Репицький, Інститут Суспільних Ініціатив
  Громадянська освіта - дуже хайпове поняття. Як бути попереду ринку освітніх послуг? Які інструменти потрібно використовувати? Та як створити унікальний продукт. Про це й поговоримо.


  Фандрейзинг у культурній сфері на прикладі краудфандингу "Зерна правди"

  Юлія Новобранець, Міжнародний благодійний фонд Музею Голодомору
  Попри різні політичні погляди, ставлення до влади та пандемії, тема Голодомору є об'єднавчою для українців сходу і заходу, півночі і півдня.
  Бо спільна історія і культура нас об’єднує і робить одним народом.
  Відкриваючи правду про геноцид, вшановуючи жертв Голодомору, ми відновлюємо свою історію, ми міцніємо як нація, яка перемогла, ми застерігаємо людство від подібних злочинів у майбутньому.
  Тож, як в одному проєкті консолідувати зусилля держави, відповідального бізнесу, індивідуальних благодійників та громадськості?
  Як залучити кошти на культурні проєкти? І як реалізовувати культурні проєкти в умовах нестабільності і невизначеності?


  "Бути комфортмейкером: як створити ОСББ та не зійти з глузду від спілкування з сусідами"

  Марія Осипчук, Громадська спілка Фонд розвитку та інновацій ЖКГ
  Більшість українців живуть у багатоповерхівках і часто потерпають від жахливого стану під’їзду, підвалів та проблем з комунальними послугами. Ми впевнені, що це можна змінити і маємо багато успішних кейсів, які це підтверджують. Під час нашого швидкого побачення поговоримо про те, як сусіди можуть ефективно використовувати свій будинок (та навіть заробляти на ньому кошти!), а також – домовлятися між собою. Для цього розглянемо багато практичних кейсів, поради з розвитку емоційного інтелекту та тактики поведінки у конфліктах.


  "Поворожу вам на старість"

  Олександра Мулькевич, БФ Старенькі
  Вже 6 років команда Старенькі допомагає самотнім літнім людям. Але як не дивно, мова буде не про це. Натомість ми запрошуємо Вас поговорити про Вашу старість: чи Ви сприймаєте її як потенційні золоті роки? Чи Ви готуєтесь до них? Долучайтесь до наших побачень і ми допоможемо Вам не боятись цієї теми, не ігнорувати її, а правильно готуватись.


  Соціальне підприємство Громадської організації - ресурс чи проблема на думку держави?

  Віталій Пчолкін, Всеукраїнське об’єднання осіб з інвалідністю "Група активної реабілітації"
  На побаченні зі мною ви отримаєте інформацію та наш досвід взаємодії з державою в бажанні отримати підтримку, що сприятиме розвитку соціального підприємства ІнваФішки. Які методи працюють, а які, на даному етапі розвитку соціального підприємництва Україні, не варто розглядати як ресурс. Які тенденції в сфері підвищення спроможності та самозайнятості людей з інвалідністю. Що очікувати в найближчі десять років та чи є шанс щось змінити. Приходьте, будемо думати разом!


  Як виміряти соціальний ефект свого бізнесу чи проєкту?

  Ольга Щетиніна, Українська асоціація оцінювання
  Оцінювання є частиною сучасної «системи управління знаннями» будь-якої організації: воно допомагає організації працювати прозоро та відкрито, дозволяє накопичувати досвід та знання про роботу організації або бізнесу, використовувати їх для покращення роботи. Висновки оцінювання можуть бути використані для уточнення стратегії, дизайну і реалізації проекту/ програми. Як оцінити соціальний ефект від діяльності громадської організації чи соціального підприємництва? – поговоримо про це на нашому швидкому побаченні.


  "Гендерно-інклюзивна експертиза: що, кому, коли, навіщо?"

  Олена Михайленко, Гендерний клуб Дніпро
  Пропонуємо проведення гендерного, інклюзивного, безпекового аудиту експертами/-ками ГО Гендерний клуб Дніпро у співпраці із командами громандських організацій, фондів, бізнесів, установ, органів влади та спмоврядування. Ми аналізуємо простір, спредовище, практики, контент, політики з точки зору іх відповідності принципам гендерної рівності, інклюзії, безпечності. Готуємо рекомендаціі та покрокові плани дій. Запрошуйте нас або долучайтесь до нас.


  "Поговоримо про сталість - що мотивує учасників об'єднуватись, коли проєкт вже закінчився?"

  Олександр Кобець , Громадська організаціґ "Асоціація Української Миротворчої Школи"
  Під час презентації "Поговоримо про сталість - що мотивує учасників об'єднуватись, коли проєкт вже закінчився?" - на прикладі кейсу проєкту "Українська Миротворча Школа" ми розкажемо, як нам вдалось досягти сталості, як ми створили мережу та інституалізували її "знизу", про довіру та мотивацію, про спільне бачення та спільне творення майбутнього.


...