Творча студія “Clever Kids”

Дитяча творча студія повного циклу в м. Дніпро

Творча студія

Дитяча студія повного циклу від занять гончарством та живописом до святкування Днів народження (гончарство, живопис, кубік Рубіка, робототехніка, майстер-класи, іноземні мови, тренінги, дні народження, вечірки, віїздні МК). Ми усвідомлено формуємо групи так, щоб усі учасники знайомились з інклюзією. Особливі діти займаються в нас безкоштовно. Студія –місце де ми повністю підтримуємо дітей в бажанні бути собою, а не відповідати чиїмось очікуванням. В нас безкоштовно займаються діти з аутизмом і наразі, ми шукаємо інвестора, щоб підсилити та збільшити соціальну складову та залучити більше дітей. Діюча дитяча творча студія (простір), де основним напрямком є гончарство, ліплення з глини, живопис, петриківський розпис. Також в студії походять навчальні курси з іноземних мов, робототехніці та програмуванню, курс по зборці кубіка Рубіка, різноманітні майстер-класи, тренінги по безпеці, квести, вечірки, дні народження в гончарній майстерні та звичайна організація ДН на нашій території і на виїзді з різними напрямками, шкільні екскурсії, подарункові сертифікати, виїзні майстер-класи з гончарним кругом, глиною.

Кедри України

Соціальний розплідник кедрів, пізнавальні екскурсії, екоуроки

Кедри України

Вивчаючи історію, ми з’ясували, що на землях Київської Русі росло багато рідкісних для сьогоднішньої України кедрів. У ті часи наша держава була світовим лідером із експорту цінного соболиного хутра, адже соболь водиться тільки там, де ростуть кедри. Він унікальний сильною фітонцидною активністю: мешканці кедрових лісів на грип не хворіють ніколи. Всього один гектар кедрача може очистити від хвороботворних мікробів місто-мільйонник. Дерево дає цінні харчі: олію, живицю, горіхи, молоко, що не викликають алергію. Ми озеленюємо кедрами території дитячих садків, шкіл, парки Києва, створюючи на майбутнє цілюще повітря всього міста. Завдяки підтримці “зелених меценатів” даримо кедри дітям зі всієї України як їхні майбутні родові дерева. На екоуроках та екскурсіях в розплідник направляємо думки нового покоління до збереження та відновлення знищених екосистем. Проводимо щорічний Парад Еко Дідів Морозів, завдяки якому прищеплюємо нові природооохоронні традиції – подарунки саджанців кедрів і ялинок на новорічні свята. Проводимо пізнавальні екскурсії в розплідник, що розташований на території поселення родових маєтків. 10% вартості кожного саджанця кедра спрямовуємо на реалізацію зелених соціальних проектів

Anna my charity workshop

Благодійна крамниця реалізує товари Hand made

Anna my charity workshop

Мета проекту: інформаційна, психологічна, матеріальна підтримка передчасно народжених дітей України та їх родин. Долучаючись до нашого проекту Ви робите 3 неймовірні речі: – підтримуєте передчасно народжених діток України; – сприяєте розвитку українського руху Hand made, підтримуєте творчість, талант наших майстрів, більшість з яких з обмеженими можливостями, що дає їм змогу реалізуватися в соціумі; – Благодієте!!! Творите добро і диво на цій Землі!!! 100% Прибутку від продажів спрямовується на підтримку передчасно народжених дітей України та їх родини. Наша крамниця є посередниками між майстрами та споживачами. Ми допомагаємо монетизувати роботу майстрів, (націнку) прибуток спрямовуємо на підтримку діток. Асортимент крамниці: 1.Текстильні Ляльки 2.Еко-сумки 3.В’язані іграшки

«Соціальна майстерня «ART-ПРОСТІР»

Майстерня для дітей та молоді з інвалідністю. Створена при ГО «Бродівське районне добровільне товариство захисту дітей з інвалідністю «Надія»

«Соціальна майстерня «ART-ПРОСТІР»

На сьогоднішній день кількість дітей з затримкою фізичного та психо-мовного розвитку невпинно зростає. Цьому сприяють екологічні проблеми, економічний розвиток регіону та нестабільна ситуація в країні загалом. Бродівське районне добровільне товариство захисту дітей з інвалідністю «Надія» протягом 20 років надає підтримку родинам, де живуть і виховуються діти з інвалідністю.. На сьогодні багато з них вже стали дорослими молодими людьми, які перебувають у замкнутому просторі, тільки в колі своєї сім’ї, майже весь час проводять вдома, маючи обмежене коло спілкування, не маючи денної зайнятості .З ними постійно повинні бути хтось із доглядальників, які теж за відсутності «особистого часу» емоційно вигорають, фізично виснажуються. Соціальна майстерня «Art-простір», при товаристві «Надія» забезпечує денну зайнятість 10 особам з інвалідністю. В перспективі – створення робочих місць для батьків дітей з інвалідністю. Соціальна майстерня має на меті за допомогою реалізації виробів власного виробництва та проведення творчих майстер-класів залучати дітей та молодь з інвалідністю до соціального життя в громаді.

ЕКО-МЕМО

Настільна гра про сортування відходів

ЕКО-МЕМО

Проєкт ЕКО-МЕМО був створений як реакція на систему поводження з відходами. У більшості міст є контейнери для сортування, є громадські пункти прийому, але люди не користуються цими можливостями. Тому я створила продукт, який показує модель сортування. Продажі гри фінансують просвітницькі лекції в навчальних закладах. У грі зображено які є види й маркування вторсировини, що можна і що не можна сортувати до відповідного контейнера та що виробляється з вторсировини потім. Гра має механіку меморі. Легко і цікаво грати з друзями чи рідними, у форматі гри розповісти про сортування відходів та подальшу переробку. Видана українською та англійською мовами. Цього року ЕКО-МЕМО є частиною мультимедійного екопроєкту від дитячого телеканалу ПЛЮСПЛЮС. Звичайно, гра не розв’язує проблеми з сміттям в Україні. Мають нести відповідальність великі бренди та розроблятися реформи на законодавчому рівні. Я щаслива, що проєкт ЕКО-МЕМО сприяє широкому поширенню інформації щодо правил сортування сміття та можливостей переробки

Майстерня Мрії

Карпатський трав’яний чай

Майстерня Мрії

Майстерня Мрії – це ароматний карпатський чай, кошти з продажу якого спрямовуються на центр для молоді з ментальною інвалідністю. В асортименті є 7 видів трав’яних композицій, 4 типи моночаю та 6 різновидів хаменерію, в т.ч. ферментованого. Всі чаї збираються професійними травниками, а композиції складалися ними в співпраці з медиками, тому чай підходить для щоденного вживання і не має протипоказів. Він не містить кофеїну, натомість багатий вітамінами, мінералами та антиоксидантами. Хаменерій пакується в тару з власноруч переробленого скла – ми за те, щоб давати речам нове життя. Чай не містить жодних штучних додатків – тільки трави, квіти та ягоди. Вирощується в екологічно чистих місцевостях та збирається і пакується вручну. Ми створюємо те, у що віримо: якісний продукт і зміни в країні одночасно. Бо знаємо, що в диких травах є сила, а в людях є добро.

Видавництво “ДивоГра”

Література для дітей з аутизмом, затримкою мовленнєвого розвитку та іншими особливими потребами

Видавництво “ДивоГра”

Ми віримо, що можливість отримати знання вчасно – це найважливіше у розвитку людини, тому адаптуємо книжки та ігри, щоб відкрити світ літератури дітям з порушеннями мовлення, розладами спектра аутизму тощо та надати підтримку дорослим у розвитку навичок комунікації.
Ми розробляємо ігри та книжки, за якими діти з діагнозом аутизму та мовленнєвими порушеннями навчаються читати, розмовляти і спілкуватись.
Видання “ДивоГра” адаптовані за допомогою засобів альтернативної і додаткової комунікації (АДК) – піктограм.
Кожне видання містить спрощений текст, кожне слово тексту супроводжується піктограмою (картинкою-символом), щоб діти могли зрозуміти історію за картинками. Крім того, фахівці “ДивоГра” регулярно проводять освітні вебінари та майстер-класи з розвитку мовлення та навичок комунікації.
Нашою метою є:
1. Вільний доступ до знань для людей з порушеннями мовлення та читання. Ми впевнені, що це допоможе людям з інвалідністю досягти автономії і водночас взаємодіяти з іншими.
2. Популяризиція культури використання засобів альтернативної і додаткової комунікації (піктограм) у навчанні та побуті дітей з аутизмом і порушеннями мовлення.
3. Формування спільноти фахівців та батьків дітей з особливими освітніми потребами.

HANDCRAFTS by orphans

Вироби з любов’ю від вихованців інтернатів

HANDCRAFTS by orphans

Handcrafts by orphans — це соціальний проект, створений на базі Благодійного Фонду Orphan Education Club Ukraine.
Проєкт об’єднав 220 вихованців інтернатів з Донецької, Луганської та Кіровоградської областей.
Головна місія проєкту – розвиток у вихованців інтернатів навичок підприємців.
Для цього, команда Благодійного Фонду приїздить у інтернати та проводить різноманітні майстер-класи для вихованців інтернатів.
Вони вчаться виготовляти малюнки, подушки, мило ручної роботи, шкатулки та різноманітні прикраси.
Усі вироби реалізовуються на різноманітних платформах, а усі виручені кошти йдуть на програми соціальної адаптації для вихованців інтернатів.
Проєкт дозволяє формувати у дітей правильний шаблон мислення та дає максимум інструментів для самостійного та успішного життя дитини після випуску з інтернату.
Купуючи будь-яку річ HANDCRAFTS by orphans, ви допомагаєте вихованцям інтернатів отримати гідне майбутнє!
Ми маємо дуже великий асортимент якісних товарів, зокрема:
1) одяг з малюнками дітей);
2) еко сумки;
3) горнятка;
4) мило ручної роботи;
5) подарункові набори.
Проєкт підтримує програма ООН, профінансована урядами Данії, Швеції та Швейцарії.

Соціальне підприємство ІнваФішки

Розробка, виготовлення та реалізація продукції, яка сприятиме підвищенню рівня самостійності людей з інвалідністю

Соціальне підприємство ІнваФішки

Новизна та соціальна цінність нашого бізнесу Більшість магазинів, що продають товари для людей з інвалідністю, роблять акцент на догляді за «хворими», а не на створенні можливостей для підвищення самостійності рівня життя своїх клієнтів. Саме тому, ми вважаємо важливим не тільки пропозицію таких товарів з чітким позиціонуванням, але й виготовлення освітніх матеріалів та наданням консультацій та послуг, що дозволить покращити життя наших клієнтів. З огляду на те, що перелік таких товарів в Україні є дуже обмеженим, у порівнянні з європейськими країнами, це також є однім з ключових завдань – зробити товари доступними і зрозумілими. Місія. Ми допомагаємо кожній людині з інвалідністю подолати бар’єр ізоляції та розширити свої життєві можливості, створюючи власні та пропонуючи зарубіжні зручні та якісні приладдя для самообслуговування. Надаємо послуги та передаємо знання базуючись на власному досвіді життя з інвалідністю.

Соціальне підприємство “Рукомисли”

Виготовлення унікальних авторських виробів ручної роботи

Соціальне підприємство

Влітку 2015 року ГО “Центр “Жіночі перспективи” було засновано соціальне підприємство “Рукомисли”. Від початку соціальне підприємство мало на меті допомагати людям, які опинилися у складних життєвих обставинах. Були обрані напрямки діяльності, такі як виготовлення виробів в техніці валяння та розпис по тканині (батік). Ми проводили навчальні курси з виготовлення виробів в цих техніках, щоб дати можливість учасникам отримати професійні навички, які могли б дати їм більше можливостей для самореалізації. Учасниці курсів були залучені до усіх процесів виробництва і продажів. Ми максимально намагались розкрити потенціал кожної. І згодом майстерня «Рукомислів» стала тим місцем, куди можна прийти, поспілкуватися, придумати нові ідеї, реалізувати себе у творчості. Майстерня з виготовлення валяних виробів і розпису по тканині «Рукомисли» працює уже 5,5 років – проводить навчальні курси, тренінги, арт-терапевтичні сесії, майстер-класи. Наша соціальна діяльність допомагає людям розкритись, віднайти свої внутрішні резерви, знайти нові можливості для самореалізації.

Благодійний магазин “БлагоДІМ”

Ми збираємо та сортуємо вживані речі задля збереження екології

Благодійний магазин “БлагоДІМ”

Ми збираємо та сортуємо вживані речі: одяг, взуття, іграшки, аксесуари, тощо. 90% роздаємо нужденним, 9% йде на продаж (чистий прибуток направляємо на благодійність). 2% передається на апсайкл переробку у нашу майстерню. Ми збираємо та продаємо нові та вживані речі. Це товари для всієї родини за доступними цінами. Одяг, взуття, аксесуари, дитячі товари (коляски, переноски, розвивальні центри, стільці для годування), іграшки та книги. Ключова перевага магазину «Благодім», за якою він відомий в регіоні – це соціальна складова. Щомісяця після сортування отриманого одягу ми передаємо близько 800 кг одягу соціальнонезахищенним верствам населення. Ми постійно допомагаємо з одягом та іншими аксесуарами жінкам, якими ми опікуємося, як благодійна організація. Ще одна важлива перевага – це екологічна складова: купуючи вживаний одяг та аксесуари, виготовлені з тканини чи шкіри, яка вже була у вжитку, покупець дарує друге життя одягу та тим самим вносить вклад у порятунок екології (річ не викидається на смітник, а знову використовується за призначенням).

Музей у темряві “Третя після опівночі”

Інклюзивні екскурсії

Музей у темряві

Проводимо екскурсії в повній темряві у супроводі незрячих гідів. Руйнуємо бар’єри у спілкуванні між зрячими та незрячими та працевлаштовуємо незрячих. В команді вже 6 незрячих гідів, які провели екскурсії для більше 20 тис. людей. Засновники: Аліна Марненко та Володимир Дідус

Раненько

Товари для маловагових та передчасно народжених дітей

Раненько

Раненько” – український виробник товарів для маловагових та передчасно народжених дітей.
Так буває, що діти народжуються з малою вагою, зарано і мають тривалий час перебувати у лікарні на виходжуванні.
Саме в цей час у родин виникає потреба у спеціалізованих товарах, які допомагають відтворити умови, подібні до внутрішньоутробних.
Раненько з 2013 року виробляє спеціалізовані гніздечка – матраци, ортопедичні подушки, одяг маленьких розмірів, маєчки для методу “Кенгуру”, чохли для інкубаторів та шторки для реанімаційних столів та інше.
Серед немовлят, яким “Раненько” допомагав одягнутися за розміром, були “ранні пташки” вагою від 500 грамів. Усі товари розроблені спільно із батьками передчасно народжених дітей та лікарями неонатологами, пройшли тестування на базах НДСЛ “ОХМАТДИТ” та Перинатального центру м. Києва.
Крім товарів власного виробництва, в крамниці Раненько можна придбати підгузники маленьких розмірів, товари для догляду, спеціальне обладнання, яке допомагає моніторити дихання, молоковідсмоктувачі тощо.
«Раненько» – є ініціатором ряду соціальних проектів на підтримку дітей, що народилися завчасно та постійним партнером ГО «Асоціації батьків передчасно народжених дітей «Ранні пташки».

Тrava.UA Social Business

Карпатські авторські чаї та зілля, трав’яний туризм, екокейтеринг

Тrava.UA Social Business

Авторські карпатські чаї для бадьорого ранку, дня та вечірнього відпочинку. Чаї після сауни або масажу, для зміцнення нервової системи, поліпшення пам’яті, підживлення імунітету та міцного кохання.
Окрема лінійка – різноманітні прянощі для кулінарії, ароматичні мішечки (саше) та коробочки з лавандою.
Наші запашні та корисні дикорослі трави для чаїв виросли в Карпатах без застосування речовин, що шкодять здоров’ю людини та довкіллю.
Також кілька компонентів для чаїв збираємо у Туреччині: листя оливи та кероб. При упакуванні продукції ми не користуємося скотчем або іншими агресивними матеріалами, що забруднюють Землю.
Також ми не використовуємо консерванти та барвники. Бережемо Планету та Здоров’я разом!
За мету взято сполучення підприємництва з допомогою дітям, які опинились у складних життєвих обставинах. Також популяризація якісної натуральної продукції, розвиток екологічної та підприємницької освіченості, розвиток малого аграрного бізнесу в Україні.
Наша місія в поширенні культури сталого стратегічного розвитку громадянського суспільства – дітей та молоді. Сприяння становленню ідеї філантропії в Україні засобами соціального підприємництва.
Працюємо над розвитком екологічної та підприємницької освіченості серед дітей та молоді з Донеччини та Луганщини.
15 % чистого прибутку ми інвестуємо на вирішення соціокультурних завдань на сході України (культурно-освітні заходи, екологічні акції та інші активності). Наприклад: завдяки нашому Міжнародному дитячому волонтерському проекту «Вишиті Мрії П та друзів», заснованому в 2015 році, діти навчаються праці та основам підприємництва, вивчають українські традиції та підвищують рівень екологічної освіченості: upcycle, zero waste, sustainable fashion, waste managment, recycle.

Una Terra

Екологічний одяг для собак та людей по стилю Family look

Una Terra

Una Terra – це парний дизайнерський одяг для тварин і їх свідомих господарів, за технологією ресайклінг або зі сталих тканин.
Також, інтегруючи 3D програми, ми віртуалізуємо процес примірки одягу та виробництво зразків.
В Una Terra ми об’єднали усвідомлене споживання і моду, захист тварин і Землі.
Ми знаємо, що собака – це член сім’ї, і наголошуємо на цьому через стиль Family Look.

Благодійна крамниця “Ясна річ”

Благодійна крамниця “Ясна річ”

Благодійна крамниця створена, щоб зробити благодійність комфортною та зробити свідоме споживання нормою.
Ми продаємо вживані речі, які нам приносять.
Ми заснували благодійну крамницю, щоб вирішити кілька соціальних завдань.
По-перше, ми робимо благодійність зручною. 90 % подарованих речей потрапляють у руки нужденних через перевірені організації.
По-друге, ми працевлаштовуємо жінок, які найбільше потребують особливих умов праці: переселенок, багатодітних, літніх.
По-третє, ми щомісяця фінансово підтримуємо кілька харківських команд: Kharkiv Zero Waste, “Накипіло” та “Будуємо Україну Разом” (БУР у Харкові).
Нарешті, ми щодня говоримо про екологічні проблеми через надмірне й несвідоме споживання. Натомість пропонуємо етичні, стильні та бюджетні закупи.
У нашій крамниці завжди можна знайти як вживані, так і нові речі: одяг, взуття, аксесуари, книги, посуд, постіль, дрібні побутові речі.
Також у крамниці можна купити мерч (фірмові вироби) від громадських організацій та ініціатив (Kharkiv Zero Waste, Накипіло, ГО “Еммаус” тощо).

“Іграшки зі Схрону”

Дерев’яні дитячі іграшки та предмети декору ручної роботи

“Іграшки зі Схрону”

Соціальне підприємств створене командою ГО “Центр для учасників АТО та їхніх сімей “Бандерівський Схрон” у вересні 2019 року.
Завдання майстерні:
1) Увесь прибуток спрямовується на потреби Будинку ветерана “Бандерівський Схрон”;
2) Робота з деревом в якості арт та трудотерапії відволікає ветеранів від тяжких спогадів та думок, дарує позитивні враження, віру в себе; сприяє відновленню дрібної моторики, що в свою чергу сприяє відновленню когнітивних функцій.
Робота майстерні організована таким чином, щоб кожен ветеран, навіть без досвіду роботи з деревом, міг долучитись до певних процесів виробництва.
Набуті ветеранами знання та навички можуть в майбутньому розвинутись у нову професію;
3) Працевлаштування ветеранів
Ми вручну виготовляємо дерев’яні екологічні дитячі іграшки та предмети декору:
тематичні серії фігурок тварин (виготовлені з деревини листяних порід та оброблені льняною олією з воском – абсолютно безпечні навіть для наймолодших дітей);
різдвяно-новорічний та великодній декор;
вертепи;
свічники, брелоки тощо.
Перевагами наших виробів є оригінальний дизайн, екологічність, асортимент та висока якість виробів

“Кава зі Схрону”

Свіжозмелена кава власного обсмаження

“Кава зі Схрону”

Соціальне підприємство створене командою ГО “Центр для учасників АТО та їхніх сімей “Бандерівський Схрон” у червні 2017 року.
Ми самі обсмажуємо якісне зелене кавове зерно на спеціальному обладнанні та створюємо авторські купажі – наразі до десяти купажів із сортів кави з усього світу, з різним співвідношенням арабіки та робусти.
Завдяки детальним описом сортів та купажів, покупці можуть зробити усвідомлений вибір. Каву продаємо мелену або в зернах, розфасовуємо від 100 грамів до кілограма.
Для кав’ярень за потреби модифікуємо купажі, а також пропонуємо в аренду обладнання для приготування напою. Існує гнучка система знижок.
Увесь прибуток спрямовується на потреби Будинку ветерана “Бандерівський Схрон”. Ветерани, які перебувають у Схроні, та виявляють зацікавленість кавовою справою, на практиці навчаються обсмажувати та готувати каву, що може в майбутньому розвинутись у нову професію.
Кавова справа має значну соціалізуючу функцію, в різній мірі залучаючи усіх ветеранів у Центрі у виробництво, продаж, підготовку обладнання, дегустації та інші процеси.

Кондитерська – студія “ФіолЄтово”

Кондитерська продукція: десерти, торти, макаруни, маршмеллоу, пряники, шоколадні цукерки

Кондитерська - студія

Одне питання хто ми такі і що ми тут забули? Кондитерська – студія це територія для активних людей які потребують солодкого релаксу. Ми хочемо щоб ви завжди знаходили ту хвилину для солодкої втечі від буденності. Ми кондитерська для людей які цінують кожну хвилину свого життя. Ми територія де кожен може самоствердитись, і бути справжнім для себе і друзів. Чому ми студія? Ми спрямовані зробити саме ту правокацію смаку, від якої ви будете в захваті. Створити індивідуальний смак саме для вас, смак якого ви не знайдете в інших кондитерських, зробити саме той смак за яким ви будете приходити до нас і насолоджуватися кожним шматочком нашого тістечка або десерту. Можливо, наші поєднання смаку будуть дещо екстримальними, але навіть заради інтересу вам захочеться це спробувати. А чому би і ні? Ми студія, територія творчості, кондитерської творчості. Кондитерське мистецтво – це не тільки стандартний тортик, але і самовираження митця в виробі, що в смаку, що в вигляді. Якщо в тебе є якісь побажання або ідеї, то прийди і скажи. А можливо і прийми участь в реалізації. Ми територія де кожен може сам знайти свій смак, а ми просто створимо його, і втілимо мрії в реальність. Кондитерська – студія «ФіолЄтово» – інклюзивна кондитерська соціального підприємництва, де частину роботи виконують особи з інвалідністю.