Соціальна пекарня «МАМА1»

випічка, кава

Соціальна пекарня «МАМА1»


Соціальна пекарня «МАМА1» продає продукцію, яку виготовили жінки, що виховують дітей самотужки. Попри важкі випробування мами не здалися і не покинули дітей напризволяще і не віддали на виховання державі. Вони не витрачають грошей платників податків, вони не тягар для суспільства, вони виробники: продукції, послуг, благ. Разом з роботою в пекарні, жінка з дитиною отримують тимчасове житло та сплачує лише свої комунальні платежі.
Вся запропонована продукція виготовлена з натуральних матеріалів, не містить хімічних барвників, має домашню якість.

Ветерано кава

кава

Ветерано кава


Мережа кав'ярень Veterano Coffee заснована ветеранами АТО. Срціальне підприємство надає опцію першочергового працевлаштування ветеранам і віддають частину прибутку на потреби родин українських військових, які загинули у війні на Донбасі.

Ферма "Щедрий діл"

сири, свічки, випічка, мед, травяні чаї

Ферма Щедрий діл


Ферма “Щедрий Діл” - це перша в Україні Педагогічна ферма та одночасно соціальне підприємство, що працевлаштовує молодь з ментальною інвалідністю. Ми виготовляємо натуральні крафтові сири та смачнючий мед, а 100% прибутку віддаємо на програми БФ “Милосердний самарянин для дітей з особливими потребами”, що підтримує людей з інвалідністю та їхні сім’ї.
Наша місія - це забезпечення гідних умови життя, розвитку та праці для дорослих та дітей із ментальною інвалідністю в Україні.
Ми вміємо приймати і любити людей такими, які вони є.
Ми піклуємося про наших клієнтів - використовуємо лише натуральні інгредієнти та дбаємо про екологічність нашого виробництва.
Ферма “Щедрий діл” - ділимося, а не ділимо!

Соціальне підприємство NAVIN

кава

Соціальне підприємство NAVIN


Соціальне підприємство кава NAVIN обсмажує каву - 100% арабіки та виготовляє авторські купажі. 100% прибутку передається на діяльність ГО "Центр соціального захисту та піклування "Друге дихання", яка надає комплексну допомогу жінкам в складних життєвих обставинах.

Благодійна крамниця "Anna my"

товари ручної роботи

Благодійна крамниця Anna my


Благодійна крамниця "Anna my" реалізує товари hand made (ручної роботи) зроблені з любов'ю і теплом.
100% прибутку від продажів спрямовується на підтримку передчасно народжених дітей України та їх родини до Благодійного фонду "АННА МОЯ"
Соціальний проєкту "Anna my" спрямований на:
- підтримку передчасно народжених діток України;
- сприяння розвитку українського руху Hand made.

DOBRA

корисні солодощі

DOBRA


Виробник корисних солодощів DOBRA (раніше кондитерська Добра Цукерня).
Своєю продукцією ми допомагаємо якомога більшій кількості людей відмовитись від білого рафінованого цукру, трансжирів і підсилювачів смаків. Ми пропонуємо кращу альтернативу, створену на корисних для здоров'я продуктах. Ми — бізнес із соціальною місією, бо в нашій команді працюють люди із порушенням слуху і ми даємо можливість проявити їм свої таланти та вміння на нашому виробництві.
Частину прибутку ми віддаємо на підтримку соціальних та благодійних проєктів для дітей з порушеннями слуху. Тож купуючи наші добрі продукти, ви робите внесок в наші спільні добрі справи!

CrazyKaktus

Еко-шопери з вишивкою, еко-торбинки, рюкзачки та маски

CrazyKaktus


Виробляємо крафтові товари, які допомагають мінімізувати кількість відходів для покращення екологічного стану планети. Ми дівчата-переселенки з Донецької області створили соціальне підприємство, яке частину від прибутку направляємо на розвиток діяльності Об'єднання переселенців "Спільна справа".

ІнваФішки

Індивідуальні товари для самообслуговування виготовленні на 3д-принтері, приладдя для самообслуговування людей після травми спинного мозку та інших порушень, адаптовані товари для кухні та інших побутових справ. Послуги аудиту життя тощо.

ІнваФішки


ІнваФішки - це соціальне підприємство, яке пропонує товари та послуги для людей з інвалідністю, які допомагають їм суттєво підвищити рівень якості життя.
Послуги
1. Онлайн-магазин з пропозицією товарів, які направлені на підвищення самостійності людей з інвалідністю.
2. Індивідуальні консультації та підбір необхідних приладь.
3. Навчання та демонстрація ефективних методів їх використання.
4. Технічне обслуговування та супровід.
Місія підприємства
Ми допомагаємо кожній людині з інвалідністю подолати бар'єр ізоляції та розширити свої життєві можливості, створюючи власні та пропонуючи закордонні зручні та якісні засоби для самообслуговування.

...