Трав‘яні чаї “Майстерня мрії”

чай

Трав‘яні чаї “Майстерня мрії”


Майстерня Мрії - це ароматний карпатський чай. В асортименті є 7 видів трав'яних композицій, 6 типів моночаю, в т.ч. ферментованого. 50% прибутку з кожної упаковки чаю передається на утримання Центру для молоді з ментальними порушеннями “Майстерня Мрії”. Всі чаї збираються професійними травниками, а композиції складалися ними в співпраці з медиками, тому чай підходить для щоденного вживання і не має протипоказань.

Соціальна мануфактура BeeThe

мед

Соціальна мануфактура BeeThe


У медовій майстерні “BeeThe” можна придбати мед різнотрав’я, мед з горішками, цукерки з наповнювачем Біопротектор+, вкриті бельгійським шоколадом та “Апельсинові часточки” в шоколаді, свічки з воску, трав’яний чай. Уся продукція виготовлена літніми людьми та ВПО, які отримують додаткову фінансову підтримку, завдяки реалізації продукції. Крім того, 10% від прибутку перераховується Благодійному фонду “Фундація Фенікс”.

Фронт Мед

український виробник натуральних солодощів та медових десертів

Фронт Мед


Соціальне підприємство “ФронтМед” - український виробник натуральних солодощів та медових десертів:
- Подарункові набори різної тематики
- Десерти у подарунок
- Мед із різноманітними горішками
- Мед з сухофруктами
- Лінійка крем-медів
- Шоколадна лінійка крем-медів
- Пастила
- Фріпси
- Свічки з натуральної вощини
- Лінійка десертів на щодень
Медова справа заснована воїнами АТО, які об'єдналися та створили власний бізнес. Сьогодні “Фронтмени” знову повернулися до захисту країни, а “Фронтледі” на економічній передовій – виготовляють продукцію, що відкриває серця та дозволяє бути поруч, навіть на відстані.

Mamarada

вишивка логотипа, друк на футболках. Шопери, фартухи з вишивкою

Mamarada


У соціально-відповідальній майстерні з пошиття одягу та аксесуарів “Mamarada” створюють екологічно чисті продукти багаторазового використання: шопери, фартухи, фірмовий одяг та аксесуари. Усі речі виготовлені матусями, які були змушені покинути власні домівки.

ÓNA

natural cosmetics

ÓNA


ÓNA - український бренд натуральної косметики, що виготовлена вручну з додаванням виключно натуральних інгредієнтів преміальної якості. Асортимент бренду пропонує:
- мило ручної роботи з фантастичними ароматами та поєднаннями
- скраби для тіла
- бальзами для губ
- баттери для рук та тіла
- солі, бомбочки та молоко для ванної
- ефірні олії
Соціальна складова ÓNA - відрахування 50% від чистого прибутку Благодійному Фонду “UA Helper”, що допомагає ЗСУ автівками, теплими речами та обладнанням.

Соціальний проєкт “Ми однієї крові”

xуді, шкарпетки, аксесуари

Ми однієї крові


Соціальний проєкт “Ми однієї крові” за ініціативи ПУМБ створює патріотичний мерч, що рятує життя українців: худі, бомбери, аксесуари, футболки, шкарпетки, шеврони. Половину вартості кожного замовлення ПУМБ перераховує громадським організаціям “ДонорUA” та “Агенти крові”. Зібрані кошти спрямовуються на забезпечення потреб у донорській крові, доставку компонентів крові до гарячих точок та закупівлю засобів тактичної медицини для українських воїнів.
Усі предмети мерчу створені та виготовлені тільки українськими виробниками – Harvest, Twin Store, Seven mountains, OHUENO, Griffon Socks та “Авіація Галичини”. До дизайну мерчу долучились українські ілюстратори Sandra Ruth, Anastreela, Maliunok та Катерина Пилюшенко, творчість якої підтримує віру українців у перемогу. #миоднієїкрові

CrazyKaktus

шопери та екомішечки

CrazyKaktus


Соціальне підприємство “CrazyKaktus” створено у 2019 році дівчатами переселенками. Команда виготовляє багаторазові шопери з вишивкою, еко-торбинки, захисні маски - цим самим зберігаючи навколишнє середовище.

Це Крафт

крафтова сувенірна продукція

Це Крафт


Це Крафт - магазин крафтових і локальних продуктів України. 50% прибутку йдуть на програми благодійного фонду “Це Крафт”, який фінансує програми підтримки крафтовиків і митців. Усі товари високої якості з натуральних матеріалів і української сировини: продукти харчування і напої, ремісничі вироби і предмети інтер’єру зі шкіри, вовни, дерева, скла, кераміка, товари для краси та здоров’я.

Благодійна крамниця “DREAM SELLERS”

лялечки

Благодійна крамниця “DREAM SELLERS”


Благодійна крамниця “Dream Sellers” реалізує вироби ручної роботи зроблені з любов’ю і теплом. Прибуток від продажів спрямовується на підтримку передчасно народжених дітей України та їх родини до Благодійного фонду “Анна Моя”. У крамниці можна придбати текстильні Лялечки з якісних та безпечних матеріалів для дітей від 3-х років. Лялечки мають зріст 37 см, їхнє волосся можна розчісувати та заплітати, ручки та ніжки рухливі, вони можуть самостійно стояти та сидіти. Виготовлені майстрами з любов'ю, надією і вірою в те, що Лялечка стане вашим найвірнішим другом, оберегом щастя і найкрасивішою окрасою вашого дому. Замовити можна в Instagram - dream_sellers_charity_shop або Facebook - Dream Sellers, @dreamsellerscharityshop.

Благодійна крамниця “DREAM SELLERS”Благодійна крамниця “DREAM SELLERS” Благодійна крамниця “DREAM SELLERS”Благодійна крамниця “DREAM SELLERS” Благодійна крамниця “DREAM SELLERS” Благодійна крамниця “DREAM SELLERS”
...