loader image

Секція 3: Здоровий спосіб життя

15.00 – 16.30

Простір «Друге дихання» складається з трьох секцій, у одній з них навчаємось у формі різноманітних ігор. У другій – ми відновлюємо сили за допомогою арт-терапії та ретритних практик. У третій ми зосередимо увагу на наше тіло: дізнаємось більше, як можна покращити наше харчування, відпочинок та роботу, щоб мати багато сил.

Нумо їсти

Ведуча: Юлія Чумак – лікарка-дієтологиня, нутріціологиня.

Інфопростір перенасичений даними про їжу, і навколо гомонить безліч протирічливих тверджень. Розберемось разом і відповімо на ключові запитання: Чи дійсно харчування так важливе? Як часто і що треба їсти? Як оптимізувати своє харчування? Чому так сильно хочеться солодкого і чіпсів? Чи реально їсти збалансовано, смачно та швидко? 

Ми разом розберемося в харчових міфах та знайдемо індивідуальний підхід до збалансованого харчування для вашого здоров’я та комфорту! 

Тіло, як дзеркало стресу. Практики спрямовані на тіло задля зниження стресу

Організація: &Seed, проект ДихайМо.

Ведуча: Ден Бортніков, сертифікований тренер MBSR (Mindfulness-based stress reduction).

Наше тіло завжди “тут”, в той час як свідомість блукає в спогадах про минуле, або ж ми переживаємо за майбутнє. Як вчасно перемикати увагу з думок на тіло та стан “тут і зараз”. Як зрозуміти, що щось не так та вчасно реагувати на стрес та втому в тілі.

Втілимо практики майндфулнес спрямовані на спостереження за сигналами свого тіла. Серед практик будуть і кілька тілесних практик (рухи неінтенсивні, протипоказань немає).

Розберемо в теорії доступні інструменти: медитації, майндфулнес, йога та інші корисні практики.

Як відстоювати психологічні кордони та не посваритися з усім світом?

Організація: ГО «PRO Women UA».

Ведуча: Лєна Шторм – кризова психологиня, авторка 7 книг.

Розберемо, як вибудовувати особисті кордонів в громадській діяльності, і чи це можливо?

Як зберігати правильну комунікаційну позицію, не боятися високо професійної аудиторії?

Як вміти працювати з фітбеком та відмежовувати конструктивну критику від знецінення?

Самомасаж як засіб для відновлення життєвих сил

Організація: ГО «Скриня ідей та дій», м. Вінниця

Ведуча: Самійленко Вікторія – фельдшер, масажистка, мотивую людей до активного здорового способу життя, керівниця громадської організації.

Кожен зможе навчитися робити масаж обличчя, шиї, рук і плечей, який зменшує гіпертонус чи гіпотонус м’язів, усуває набряки. Також працюватимете з долонями та пальцями, що покращить самопочуття, заспокоїть нервову систему.

«Сила вібрації» - практики усвідомлених медитацій

Організація: Канівський міський центр соціальних служб.

Ведуча: Зозуля Юлія – кризовий психолог, консультант в методі когнітивно-поведінкової терапії, яка пройшла курс травмотерапії Оксфордського університету, за освітою я практичний психолог, спеціалізація – медична психологія.

На майстер класі відбуватиметься: можливість послухати в навушниках медитацію усвідомлення, а потім програти власні емоції на глюкофоні, спробувати силу вібрацій звукових кришталевих чаш та познайомитись з інструментом -калімба. 

Граючи на глюкофоні, калімбі, чуючи звук та вібрації ханги та звукових чаш, ви з легкістю пізнаєте свій внутрішній світ, знімете нервове напруження та розслабитеся, уповільнетесь, стабілізуєте власне тіло та психіку.

Share

Секція 3: Здоровий спосіб життя
Topics
When
Sunday to Wednesday
December 23 to 26, 2022
Where
467 Davidson ave
Los Angeles CA 95716