loader image

Секція 1: Ігри

11.00 – 12.30

Простір «Друге дихання» складається з трьох секцій, у одній з них навчаємось у формі різноманітних ігор. У другій – ми відновлюємо сили за допомогою арт-терапії та ретритних практик. У третій ми зосередимо увагу на наше тіло: дізнаємось більше, як можна покращити наше харчування, відпочинок та роботу, щоб мати багато сил.

ГРА «СпільноТи в безпеці»

Організація: Мережа робочих груп з громадської безпеки, соціальної згуртованості і відновлення

Ведуча: Тетяна Сігаєва, фахівчиня з мобілізації громад, спеціалістка з використання інноваційних інструментів в роботі громадського сектору, влади та молоді ПРООН, авторка гри “СпільноТИ в безпеці”, фасилітаторка.

Гра розроблена, щоб підвищити обізнаність про діяльність громадських активістів та активісток, залучити молодь до процесів ухвалення рішень на рівні громади через спільну діяльність у консультативно-дорадчих органах. Навчальна гра розроблена на основі багаторічного досвіду мобілізації громад, і дає змогу в ігровій і доступній формі познайомитися з моделлю, виступити в ролі члена або членкині робочої групи, примірявши на себе роль ветерана, фахівця з мобілізації громад, внутрішньо переміщеної особи, студентки й відчути себе частиною процесу соціальної згуртованості.

Правопросвітницька гра «ПравоGames»

Організація: ГО «Асоціація громадських радників України».

Ведучі: Ольга Ігнатьєва — тренерка у неформальній освіті, спеціалістка з ігротехнологій та ігропрактик. Наталія Горвасюк — громадська діячка, проєктна менеджерка.

Під час презентації ви зможете познайомитися з трьома ігровими методиками з правопросвітництва, які є у комплекті цієї пізнавальної гри: батл, конкуперація, трансформація. Ви матимете змогу протестувати навчальну та трансформаційну функцію гри, ставши учасниками та отримавши практичний досвід її використання.

Настільна гра Funds Hunter

Організація: ГО «Міжнародна агенція змін».

Ведучі: Володимир Орос та Олена Гавришин

Це навчальна гра, яка дозволить відкрити світ залучення коштів та ресурсів на свої ідеї: стратегія розвитку свого проєкту чи ініціативи; партнерство для роботи над спільними ідеями; цінність команди проєкту; стала співпраця з донорськими організаціями; фандрейзинг та проєктний менеджмент.

Гра-нетворкінг «На емоціях»

Організація: ГО «Інститут політико-інформаційних досліджень».

Ведуча: Катерина Білохвіст — авторка гри «На емоціях», проєктна менеджерка, тренерка та фасилітаторка в освітніх та психоемоційних проєктах.

У цій пізнавальній грі є освітня колода з 75 карток з емоціями, яка допомагає краще розуміти свою емоції та почуття інших в ігровий спосіб. Під час нетворкінгу ви зіграєете різні розмовні формати: для знайомства, зміцнення стосунків, обміну історіями життя та попрактикують емпатію. Тут ви зможете поспілкуватися на рівні відчуттів і прожити різні емоції.

Метафоричні карти для підтримки себе та тих, хто поряд

Організація: Асоціація сприяння самоорганізації населення в Кіровоградській області, Агенція сталого розвитку «Хмарочос».

Ведуча: Світлана Дубина-Литвиненко — менторка, фасилітаторка, координаторка Програми підтримки волонтерських центрів Кіровоградщини.

Тут ви дізнаєтесь про прості техніки використання метафорично-асоціативних карт в особистих цілях та з групами. Під час роботи кожен дізнається про те, як використовувати МАК-карти не в терапевтичних цілях, а для пошуку ресурсу та нетворкінгу. І звісно ж кожен спробує їх силу на собі! Ви матимете змогу отримати підкріплені практичним досвідом поради щодо того як інтегрувати метафоричні карти в інструментарій групових сесій.

Share

Секція 1: ІГРИ
Topics
When
Sunday to Wednesday
December 23 to 26, 2022
Where
467 Davidson ave
Los Angeles CA 95716