Спільнотворці Форуму

 • Крим
  Дім прав людини Крим
  Мета Об’єднання: розвиток та посилення потенціалу організацій Криму, для ефективної та системної роботи із просування і дотримання прав людини в зв’язку з окупацією півострова.Читати далі

  Об’єднання 4 правозахисних організацій: Регіональний центр з прав людини, Центр громадянської освіти «Альменда», Кримська правозахисна група, Центр прав людини ZMINA. ДПЛ Крим є членом міжнародної мережі Домів прав людини, яка охоплює 17 організацій в 11 країнах Східної та Західної Європи, Кавказу та Балкан.

 • Вінниця
  Вінницька обласна правозахисна організація “Джерело надії” – (Мережа хабів громадянського суспільства України)
  Створили Центр суспільної освіти та соціального партнерства для допомоги представникам соціально-вразливих груп населення.Читати далі

  Ми розвиваємо громадянське суспільство, компитенції молоді та поширюємо експертні знання і досвід щодо протидії торгівлі людьми, домашньому насильству, упередженому та дискримінаційному ставленню до соціально вразливих категорій населення.

 • Волинь
  Громадська організація “Волинський Інститут Права” (Мережа хабів громадянського суспільства)
  Команда Волинського Інституту Права працює над тим, щоб кожен мешканець Волині міг творитиЧитати далі

  позитивні зміни в своїй громаді. Наш лозунг «Дії творять зміни!». Займаємося підтримкою інституційного розвитку ОГС, співпрацюємо з владою для формування публічної, прозорої, підзвітної місцевої політики, забезпечуємо захист прав та законних інтересів громадян через реалізаці адвокаційних кампаній.

 • Дніпро
  ГО “Дніпропетровська обласна спілка воїнів АТО”
  Спілка надає всебічну допомогу воїнам АТО, членам їх сімей та родинам загиблих,Читати далі

  сприяє забезпеченню захисту законних прав та вирішенню нагальних проблем. Організація також займається військово-патріотичним вихованням молоді, популяризує, створює та підтримує позитивний образ ветерана у суспільстві.

 • Краматорськ
  Громадська організація “Точка доступу” – (Мережа хабів громадянського суспільства України)
  Місія організації – підтримка громадських ініціатив та об’єднань для покращення добробуту Читати далі

  та вирішення нагальних питань розвитку регіону.

  Пріоритетними напрямками роботи є розвиток організаційного потенціалу неурядових організацій, ініціативних груп Сходу України; впровадження принципів відкритості та доброчесності в діяльності ОМС; імплементація інструментів локальної демократії.

 • Житомир
  ГО “Союз переселенців “Мир на долоні”
  Головною метою діяльності організації є здійсненняЧитати далі

  і захист прав та свобод громадян України при здійсненні своїх конституційних прав. Підтримка та розвиток потенціалу внутрішньо переміщених осіб, молоді, учасників бойових дій, захист прав жінок. Основні напрямки діяльності організації – соціальна згуртованість, залучення громадян до активності, просвітництво, безпека, забезпечення житлом громадян країни та інше.

 • Закарпаття
  БФ «Центр громадських ініціатив» спільно з ГО «Простір молоді»
  Організація спрямовує свою діяльність на розбудову громадянського суспільства в Україні,Читати далі

  формує свою діяльність у відповідності до стратегії, а свої послуги у відповідності до потреб клієнтів. Ми працюємо під гаслом «Будуймо громадянське суспільство разом!” Громадська організація «Простір молоді» – це добровільне об’єднання для сприяння розвитку громадянського суспільства та активізації молоді; це локомотив розвитку Закарпаття; це простір нових можливостей, ідей та дій!

 • Запоріжжя
  ЗОБФ “Посмішка дитини”
  Місія фонду: надання допомоги та підтримки людям в складних життєвих обставинах,Читати далі

  а також укріплення їх життєстійкості. Починаючи з 2013 року фондом реалізовано 50 соціальних проєктів, спрямованих на покращення життя громад (дітей та дорослих).

 • Івано-Франківськ
  платформа «Тепле Місто»
  Платформа ініціатив та синергії між ними, що діє в Івано-Франківську з 2014 року.Читати далі

  Фонд об’єднує людей і бізнеси, які підтримують ідеї, та дії щодо сталого розвитку Івано-Франківська, комфортного перевтілення міського простору у тепле, зручне та естетичне середовище, створення умов для розкриття інтелектуального і творчого потенціалу міста, обміну ідей та економічного зростання.

 • Кропивницький
  Громадська організація “Територія успіху” – член ГС «Мережа хабів громадянського суспільства України»ЗОБФ “Посмішка дитини”
  Сприяння розвитку демократії в Україні через інформаційну,Читати далі

  просвітницьку, аналітично – експертну, адвокаційну та правозахисну діяльність на засадах верховенства права, прав людини та гендерної рівності.

 • Миколаїв
  ГО “Асоціація учасників та інвалідів АТО”
  Організація впроваджує сучасні політики реінтеграції ветеранів війни та Читати далі

  внутрішньо переміщених осіб на території Миколаївської області, а також активно впливає на регіональну мапу громадського активізму та реформи органів місцево самоврядування.

 • Одеса
  Платформа «Моє місто» та ГО «Українська волонтерська служба»
  Українська Волонтерська Служба – громадська організація, що розвиває культуруЧитати далі

  волонтерства та взаємодопомоги в Україні. «Моє місто» – платформа для втілення у життя соціальних проєктів, що системно покращують місто завдяки акумулюванню в одному місці ідей та зусиль широкого кола її учасників.

 • Полтава
  Благодійна організація “Світло надії”
  Наша місія: надання широкого спектру соціальних послуг та створення умов дляЧитати далі

  сталого функціонування систем громадського здоров’я на рівні кращих міжнародних практик. Одним із головних досягнень організації є забезпечення сталості послуг за рахунок бюджетних коштів. Наші практики у роботі з представниками вразливих груп стали пріоритетом місцевої політики та політики держави у цілому.

 • Рівне
  Благодійна організація “Мережа 100 відсоктів життя Рівне”
  Благодійна організація створена однодумцями для підтримки людей, які опинились у складних обставинах, Читати далі

  для протидії дискримінації та задля пропаганди демократичних цінностей. Основними напрямками діяльності організації є захист прав дискримінованих верств населення, підтримка та розвиток громадських організацій соціальної сфери, просування демократичних цінностей.

 • Суми
  Коаліція ГО “Сумська платформа реформ”
  Сумська платформа реформ – це об’єднання ГО та небайдужих громадян, Читати далі

  які готові впливати на владу задля впровадження позитивних змін у місті. Наразі до коаліції входить 10 організацій. Місія Платформи – об’єднання для просування реформ з метою розбудови міста, налагодження дієвої комунікації влади з громадою, забезпечення врахування громадської думки при прийнятті рішень Сумською міською радою.

 • Тернопіль
  ГО «Центр громадського моніторингу та аналітики»
  Громадська організація активістів, що змінюють громади. Об’єктивна аналітика та професійна адвокація Читати далі

  лежать в основі роботи команди юристів, журналістів та досвідчених менеджерів. Наша місія – змінити культуру врядування, де місцева влада та безпекові служби надають якісні послуги в інтересах громади, жителі якої вміють їх виражати.

 • Харків
  Центр розвитку громад
  Неурядова організація, що з 2006 року працює над інституційним розвитком міжсекторних комунікацій.Читати далі

  Ми прагнемо посилити здатності громади, влади та бізнесу через їхню взаємодію. Допомагаємо віднаходити рішення та способи, які ще дужче розбудовують громадянське суспільство.

 • Херсон
  ГО “Громадський центр “Нова генерація”
  Громадський центр 27 років системно працює на результат: успішно впровадили більше 100 проєктів у громадах, Читати далі

  проводимо тренінги, консультації та стажування для активістів громадського сектору, допомогли розпочати діяльність та посилити спроможність понад 20 організацій. «Нова генерація» є провайдером послуг з організаційного розвитку. У 2017 та 2019 роках отримали відзнаку як одна з найкращих організацій з організаційного розвитку за версією Marketplace.

 • Хмельницький
  ГО “Подiльська правова лiга” – член ГС «Мережа хабів громадянського суспільства України»
  Сприяємо утвердженню верховенства права, здійснюючи правозахисну діяльність та підтримуючи громадські ініціативи!

 • Черкаси
  ГО “Промолодь”
  Якщо ви керівник організації і 2020 виснажив вас до краю, то заварюйте собі кави/чаю, Читати далі

  вмощуйтесь зручніше і приєднуйтесь до нашої душевної розмови. Гоовримо про те, що прийнято замовчувати: про тиск, під яким живе лідер; про те, що лідери можуть ламатися; про право лідера на слабкість. Про те, як жити далі, якщо не тільки все навколо розвалюється, а розвалюєтесь ви самі. Ділимось історіями наших провалів і засвоєними чи незасвоєними уроками.

 • Чернівці
  Товариство «Український Народний Дім в Чернівцях»
  Найстаріша громадська організація в Чернівецькій області (заснована у 1884 р.)Читати далі

  У 2019 році на базі ГО створене соціальне партнерство, яке включає 6 громадських організацій. Місія Партнерства полягає у створенні умов для забезпечення реалізації прав українців та реального народовладдя.

 • Чернігів
  Громадське об’єднання «Спілка Ініціатив Чернігівщини»
  Об’єднання 16 організацій громадянського суспільства Чернігівської області,Читати далі

  створене в 2019 році з метою захисту спільних інтересів, посилення громадського сектору Чернігівщини та зміцнення позиції у впровадженні суспільних змін.

 • Українська Академія Лідерства
  УАЛ – національна мережа центрів розвитку лідерства у Маріуполі, Львові, Харкові, Миколаєві, Києві.Читати далі

  Вже 6-й рік поспіль Академія лідерства реалізовує системні освітні програми та проекти для молоді, щороку охоплюючи понад 12 000 осіб. В основі УАЛ є 10-місячна формаційна програма розвитку для випускників шкіл віком від 16 до 20 років, яка налічує вже 886 випускників.