Волонтерські історії: як українці змогли ЦЕ зробити
Майстерні успіху. Раунд 2

 • 14:40 – 15:20

 • Тема виступу: Як громадським організаціям взаємодіяти з громадами, державними органами, іноземними державами та бізнесом

  Катерина Вікторєнкова, керівниця гуманітарного департаменту БФ Сергія Притули

  “Цей день настав”, - коли Притула оголошує черговий збір, велика частина коментарів в мережі - це запитання “а як ви це реалізуєте”. Катя знає, як.
  Як лобіювати потрібні рішення у держорганах, як взаємодіяти з посольствами та представниками інших країн, як працювати з бізнесом, та як працювати з лідерами думок у воєнний час.
  З квітня 2022 зборами Фонду було закуплено 4720+ одиниць військової оптики, 2984+ дронів, 770+ спец авто та колісної техніки, 9681+ засобів зв'язку, 58+ безпілотної літаючої техніки, навчили такмеду 4200+ бійців, передали 7500+ індивідуальних аптечок, надали гуманітарну допомогу для 300 000+ осіб.
  www.prytulafoundation.org  Тема виступу: Координація Благодійного Фронту: практика об’єднання благодійників

  Євген Коляда, голова Координаційного Гуманітарного Центру у Харкові
  Богдан Яхно, Благодійний фонд “Eventroom”, операційний менеджер Координаційного Гуманітарного Центру у Харкові

  Іншою назвою цього виступу могла б бути “Як евакуювати 16 000 людей через Печенізьку дамбу”.
  Євген та Богдан доведуть, що розумний розподіл ресурсів і координація дій в рази підвищують ефективність результату. Вони поділяться системою координації, що впровадили в Харківській області за підтримки Міністерства з питань реінтеграції. Наразі місія координує понад 120 волонтерських організацій.
  Тут буде про стратегії та приклади співробітництва благодійних фондів, донорів та громадських організацій. Про підготовку пошкоджених будинків до зими, надання харчування, засобів гігієни, теплого одягу, дитячого харчування, медичних препаратів та інших послуг.  Тема виступу: Волонтер - рушійна сила

  Ірма Нініашвілі, керівник СпівДія хабу м.Дніпро

  Ірма казатиме про людей. Бо люди й людяність - то найцінніший скарб України.
  Вражаючі історії волонтерів, що мають суперсилу змінювати життя.
  Як представник P2P-платформи (Peer-to-Peer, тобто допомога людина-людині), яка ініційована Координаційним штабом з гуманітарних та соціальних питань Офісу Президента України, Ірма розповість як з'єднати потреби країни з можливостями допомоги.
  www.spivdiia.org.ua  Тема виступу: Креативні способи фандрейзингу, що допомогли фонду KOLO зібрати 5 000 000 доларів за 9 місяців війни

  Євген Ковалевський, ко-фаундер благодійного фонду “КОЛО”

  Особливість фонду, що його було створено спільнотою молодих айтішників та бізнесу.
  У презентації йтиметься про креативні шляхи залучення коштів коли маєш нульовий бюджет на маркетинг. Євген розкаже про кейси ефективного фандрейзингу та поділиться техніками напрацювання бази донорів, що регулярно роблять внески.
  Вірою в технологічний фронт KOLO залучили 207 000 000+ доларів, 100% з яких пішло на гуманітарні та технічні закупівлі для ЗСУ. Результатом техніки фандрейзингу розробленою командою БФ, щоденно Україні допомагають 1800+ патронів.
  www.koloua.com  Тема виступу: Локальний фандрейзинг

  Жанна Соловйова, голова правління “Фонду громади Житомира”
  Олена Данілова, голова правління фонду громади Вінниці “Подільська громада”
  Тетяна Шкодівська, проєктна менеджерка фонду громади Херсона “Захист”

  У 2022 році середня пожертва на 1 дорослого українця складає 5870 гривень. Це в 9 разів більше, ніж минулоріч.
  Презентації Жанни, Олени та Тетяни покажуть, як проводити успішні збори коштів всередині України, навіщо створювати фонди громади та як мотивувати 65% українців робити пожертви.
  Виступи розкриють, як розвинулася та зросла ініціатива локального фандрейзингу. Та дадуть відповідь на питання, як довго ми зможемо донатити самі на себе.  Тема виступу: 8 раз навколо світу

  Евеліна Курілець, виконавча директорка фонду Razom for Ukraine
  Люба Шипович, віце-президентка фонду Razom for Ukraine
  Тарас Репицький, керівник проєкту “Захисники та рятувальники” Razom for Ukraine
  Віталій Свічинський, керівник госпітального проєкту Razom for Ukraine

  64 000 000 доларів зі світу до України.
  Команда Razom for Ukraine розкажуть про 8 років волонтерської спільноти. Як, починаючи з Революції Гідності, побудували міст від Сполучених Штатів Америки до України.
  Цей виступ буде про подолання перешкод, важливість мережування, та системи міжнародної логістики.
  З 2014 року фондом “Разом для України” було залучено понад 150 000 донорів та волонтерів.
  www.razomforukraine.org  Тема виступу: Роби, що можеш; тим, що маєш; там, де ти є!

  Маргарита Січкар, громадська діячка, засновниця благодійного фонду “Анімалотерапії Маргарити Ващук”, волонтерка Центру Міжнародних Відносин, амбасадорка SaveUA Foundation

  У виступі Маргарити будуть практичні поради, як допомагати, знаходячись за тисячі кілометрів від України. Сама Маргарита провела майже місяць без зв'язку та в підвалі під час лютневої окупації Гостомеля.
  З моменту евакуації Маргарита Січкар активно веде волонтерську діяльність, підтримує і підбадьорює тисячі українців та використовує свій вплив для привернення уваги до потреб України. Вона є Амбасадором Гостомеля та радником Голови Військової Адміністрації Гостомеля зі стратегічного розвитку міста.  Тема виступу: Освітній фронт: стратегії адаптації під час війни

  Тетяна Коврига, директорка освітньої фундації GoGlobal
  Любов Залюбовська, керівниція освітнього напряму GoGlobal

  Поки українські захисники боронять нашу незалежність, державність та національну ідентичність освітяни мають власний фронт.
  Освітня фундація GoGlobal з 24 лютого стала на підтримку цього фронту. Антикризові ініціативи для освітян та школярів. Програми психологічної підтримки вчителів. Мотивуючі проєкти для молоді. Онлайн розвивальні та навчальних кемпи для тінейджерів. Волонтерські активності з усіх куточків світу.
  Але 4 мільйони дітей потребують більшого. Поговоримо, як представники громадського сектору, міжнародні партнери й українські меценати зможуть допомогти українським дітям і підліткам отримати доступ до якісного навчання. І чому від цього залежить майбутнє України після нашої перемоги.

...