Волонтерські історії: як українці змогли ЦЕ зробити
Майстерні успіху. Раунд 1

 • 14:00 – 14:40

 • Тема виступу: Креативні збори

  Василь Байдак, стендап-комік

  Виступи Василя “Комедія спостереження за абсурдом” наразі розкривають майже кожну подію та ситуацію в Україні крізь гумор. Його спіч на Форумі буде про креативні рішення у волонтерстві. Дізнаємося, як креатив та гумор впливають на збори грошей для ЗСУ. Спитаємо, чи це нормально співати та сміятись, збираючи донати для військових. Спойлер - так! Гумористичним туром Василя Байдака було зібрано кошти на ВАК апарати для лікарень, автівки та дрони для військових. А ще він рятує кошенят.
  www.instagram.com/by_by_duck  Тема виступу: Логістичний досвід інтернаціональної гуманітарної місії

  Роман Олексенко, представник організації Ukrainian Action в Україні

  Роман розповість про 9 місяців за кермом in action.
  Більш як 200 000 кілометрів до кордону з Україною вже подолано волонтерами організації задля перемоги України.
  Команда Ukrainian Action залучила понад 700 донорів та партнерів з Великобританії, Польщі, Німеччини та інших країн. З лютого 2022 доставили в Україну 105 пікапів та авто швидкої допомоги. Півсотні генераторів для шкіл та лікарень. Тонни гуманітарної та медичної допомоги.
  www.ukrainianaction.com  Тема виступу: Як побудувати ефективну громадську організацію під час війни

  Дмитро Ревнюк, директор громадської організації “Зоопатруль”
  Соня Садовська, директорка відділу розвитку та комунікації “Зоопатруля”

  Дмитро та Соня знають як рятувати пухнастиків під обстрілами та без світла. Побудувати інноваційний притулок під час війни. Змінити правила зоозахисту та відстоювати права чотирилапих українців. І навіть як подарувати авто аби утеплити тварин.
  Співробітники “Зоопатруля” охоплюють повний цикл порятунку, евакуюють зі зруйнованих міст та осель, збирають покинутих та загублених, лікують та реабілітують, та знаходять тваринам нову домівку.
  www.facebook.com/ZooPatrul.UA  Тема виступу: Як репутація та довіра трансформуються в гроші, допомогу та вплив

  Іван Науменко, директор департаменту стратегічних ініціатив фонду “Повернись живим”

  Іван та його команда вже зуміли трансформувати довіру в 4600 тепловізорів, 514 автомобілів, 1 байрактар, 3328 квадрокоптерів та багато іншого.
  З 2014 року Фонд реалізує мету допомагати Збройним Силам України.
  “Повернись живим” є першою благодійною організацією в Україні, яка отримала ліцензію на закупівлю та імпорт товарів військового та подвійного призначення.
  savelife.in.ua  Тема виступу: Як не мало бути: від проєктів розвитку до гуманітарної допомоги

  Сергій Пронкін, голова громадської організації “Нова Дружківка”

  Громадська організація “Нова Дружківка” нині налічує понад 90 проведених культурно-освітніх заходів. Досвід “Нової Дружківки” має допомогти зрозуміти та спланувати, що ми маємо робити після перемоги. Команда реалізовує інформаційні кампанії з впровадження інструментів локальної демократії, об'єднує громадські простори та жителів сіл і міст Донеччини.
  newdruzhkivka.com.ua  Тема виступу: Як комунікувати з іноземною публікою

  Мар’яна Мокринська, керівниця ініціативи Music Saves UA Всеукраїнської асоціації музичних подій

  Як потрапити на сторінки Rolling Stone Magazine та Washington Post, займаючись музичним волонтерством, розповість Мар’яна Мокринська.
  Кейси Music Saves UA покажуть, як музика береже, лікує і воює зі сцен концертних майданчиків. Та як будувати комунікацію з іноземними зірками, як Ед Ширан, наприклад.
  Задля гуманітарної допомоги Україні команда музичної асоціації взяла участь у 13 міжнародних музичних конференціях та отримала підтримку від 24 міжнародних фестивалів.
  uame.org.ua  Тема виступу: Власна історія: як вижити та допомагати в блокадному Маріуполі

  Альбертас Тамашаускас, член команди проєкту “ЯМаріуполь” та U-Cycle (Асоціація велосипедистів Києва)

  Велосипеди, художні виставки та народження дитини в окупації, - саме такий власний досвід вклав Альбертас у свій виступ. Він розкаже про інформаційно-гуманітарну роботу “ЯМаріуполь” та пояснить як працюють культурно-урбаністичні проєкти.
  Робота ініціативи “ЯМаріуполь” налічує десятки культурних та спортивних подій, що допомогли тисячам дорослих та малих жителів міста.
  www.facebook.com/yamariupol  Тема виступу: Локальні партнерства

  Алла Новікова, голова правління “Фонду громади Березані”
  Вікторія Бальцер, секретар міської ради м. Вознесенськ
  Станіслав Чорногор, голова організації “Фонд Розвитку Громади міста Краматорськ”

  Фонди громад мають багато локальних особливостей. Та їх ефективність - це швидкість роботи на місцях та в осередку своєї громади.
  У виступах лунатимуть історії, що навчать бути продуктивним на своїй землі та залучати до співпраці “сусідів”-партнерів.
  Більше ніж 90% громадських організацій продовжили роботу після початку війни, 43% з них спромоглися зростити активність.
  210 170 тонн гуманітарних вантажів завезли в Україну громадські, благодійні та волонтерські організації з початку лютневого вторгнення. Це більш як 10 500 вантажівок.

...