loader image

Як нарешті вивчити уроки нашої історії?

Панельна дискусія

10.10 – 10.50 Велика сцена

Становлення нашої державності має тривалу історію, насичену перемогами і поразками, міжусобицями і об’єднанням. Невивчені уроки історії сьогодні мають прямі негативні наслідки. Ми шукали ворога всередині, а натомість загравали із реальним ворогом, ми знецінювали значення війська для захисту території та часто плекали чужу культуру.

Але з висоти сьогодення легко судити про помилки в минулому, значно важче не допустити нових, заглядаючи в майбутнє. Для цього запрошуємо поміркувати над уроками історії разом з видатними спікерами, які мають погляд на історію, спираючись на власний досвід під час 12 Форум розвитку громадянського суспільства «Що дасть нам силу».

Спікери висловили побажання не розголошувати їхні імена до початку дискусії. Тож пропонуємо здогадатися за нашими підказками.

– Жінка, справедлива, структурована, часто в інтернеті називає себе під іншим іменем, володіє французькою мовою

– Чоловік, про нього кажуть «строгий», дуже відомий серед студентів Києво-Могилянської академії, дипломат від Бога.

– Чоловік, бажаний гість та спікер у будь-якому колі, душа компанії, вміє гарно іронізувати, якби він захотів вести блог, то мав би великий успіх завдяки своїй дотепності та майстерності писати. Про нього кажуть, що він «людина, яка зробила себе сама».

– Чоловік, ох йому і дістається від хейтерів за його нерішучість і неоднозначність! Звинувачували, що «перевзувся». Ретельно вивчає документи про історію Запорізької Січі, щиро захоплюється тими часами і козаками.

– Чоловік, про нього  кажуть «безмірно вищий за те, що про нього думають». Мав досвід перебування в Лук’янівському СІЗО.

– Чоловік, який більше 20 років є політичним і громадським діячем, палкий і завзятий, який йде проти системи. Про нього кажуть, що він  вірний і надійний друг.

Share

Як нарешті вивчити уроки нашої історії?
Topics
When
Sunday to Wednesday
December 23 to 26, 2022
Where
467 Davidson ave
Los Angeles CA 95716