І це теж - ми! Неочевидне громадянське суспільство

Виставка у Олімпійському дворику


Побачити, почути, відчути і навіть пощупати… Ми зібрали в одному місці креативні підходи, цікаві рішення та успішні практики, які розвивають, надихають та об’єднують людей різних сфер і вподобань. Ініціативні групи, громади, волонтерські команди, школи, хаби, конкурси і багато інших цікавих особистостей, які своїми діями та вчинками роблять наш світ кращим, а людей у ньому щасливішими. Тут ви дізнаєтесь як надихати мільйони людей робити добрі справи та популяризувати культуру благодійності, побачите, як краса показує силу особистості та стійку внутрішню позицію, а промислове місто може бути центром культурних та суспільних інновацій з перспективами для молоді. Хочете надихнутися успішними практиками? Тоді вам сюди!

Інфопоінт з вебдоступності та цифрової безбар’єрності

Виставка у коридорі біля Холу Чемпіонів


На цій виставці ви зможете отримати безкоштовну консультацію з вебдоступності вашого сайту. Разом із консультантами ви зможете відчути як навігують сайтом вашої організації люди з проблемами з зором, які використовують скрінрідер (програму, що озвучує всі елементи сайту). А також дізнаєтеся як збільшення вебдоступності може вплинути на відвідуваність сайту. Стенд організовує «Проєкт підтримки Дія», що впроваджується ПРООН в Україні за фінансової підтримки Швеції.

Маркет соціальних підприємств

Виставка у Олімпійському дворику


Це унікальна можливість не лише поласувати смаколиками, придбати гарну прикрасу собі чи сувенірну продукцію для друзів, а й зробити свій важливий внесок у розвиток громадянського суспільства. Маркет соціальних підкриємств - це місце, де покупець і продавець не лише зустрічаються, а й разом вирішують соціальні проблеми. Ви колись бачили товари, які поєднують соціальну місію з бажанням заробити гроші? У вас буде така можливість!

Платформа "Маркетплейс" від ІСАР Єднання

Виставка у Олімпійському дворику


На цьому інфопоінті ви дізнаєтеся все про організаційний розвиток і можливості як для громадських і благодійних організацій, так і для консультантів: - які існують грантові можливості для організацій, що хочуть прокачати свої спроможності. А також як за допомогою грантів можна “придбати” необхідні послуги. - як і де шукати, замовляти консультації, і навпаки, як провайдеру послуг про себе заявити. - які існують навчання, тренінги і дослідження в сфері оргрозвитку - останні новини і тренди з оргрозвитку

...