ЦУКЕРНЯ: кафе відкриттів і інсайтів

Це формат, який передбачає неформальне спілкування. За кожним столиком ви знайдете цікавого співрозмовника чи співрозмовницю, який/яка поділиться своїми знаннями та досвідом. Тож, пригощайтеся смаколиком, беріть гарний настрій і підходьте, будемо спілкуватися!

 • 15:40 – 17:00

 • Олександра Паняк, Truman поспілкуємося про: Роль Media Relations у виході західного бізнесу з росії.
  Антон Семенов, психотерапевт, соціальний психолог, проєкт “Як ти, брате?” поспілкуємося про: Травматичний досвід та як про нього розмовляти з тим, хто поруч.
  Святослав СУРМА, БФ “Фонд громад РІДНЯ” поспілкуємося про Як благодійникам залишатися в тонусі, взаємодіючи із волонтерами, громадою, донорами та владою!
  Анастасія Скок, Save Dnipro поспілкуємося про: Як захищати своє право на чисте та здорове довкілля в умовах війни?
  Олена Мельникова та Олег Мазурик, ГО “Центр соціального аудиту” поспілкуємося про: SROI або як ефективно вимірювати соціальний вплив. Кейс “ДивоГра” з оцінки імпакту.
  Єгор Брайлян, кандидат історичних наук, спеціальний кореспондент Інформагентства АрміяInform поспілкуємося про Громадська думка про російсько-українську війну в світі.
  Вікторія Кулакова, Благодійний фонд та соціальне підприємство “Це Крафт” поспілкуємося про: Соціальне підприємство як метод вирішення проблем суспільства і громад. Приклади 2022 року.
  Салахова Яна, ГО “Театр змін” поспілкуємося про: Театр в громаді: як театр може згуртувати та підтримати вашу спільноту у часи війни.
  Марченко Марина, ГО “Клуб підтримки вагітності та материнства “ЛАДА” поспілкуємося про: Материнський компонент у соціальних проектах.
  Ємець Оксана, Сервіс свідомої підтримки операторів культури YoKu поспілкуємося про: “Інституційний краудфандинг у сфері культури”.
  Ганна Демиденко, Андрій Штефанюк, Наталія Калмикова, Ветеранський рух поспілкуємося про: Можливості та підтримка громадських об'єднань.
  Андрій Єременко, “Active Group” поспілкуємося про: Трансформація суспільства під впливом внутрішньо переміщених осіб.
  Дмитро Твердохліб, ГО “ДУЇТ” поспілкуємося про: Як створити регіональний молодіжний Хаб в умовах війни.
  Дмитро Бурак, Юнісеф поспілкуємося про: Потреби і виклики молоді.
  Арзи Хайредінова, БФ “Дженерейшн плюс” поспілкуємося про: Urgency vs. Sustainability. Як балансувати між швидкими рішеннями та сталим розвитком?
  Микола Попадюк, Данило Метельський, ENGin, Програма підвищення рівня володіння і практикування розмовної англійської мови/ ГО “ЕНДЖІН” поспілкуємося про: ENGin: як змінити Україну через силу англійської мови та міжкультурних зв'язків.
  Роман Лелюк, Департамент суспільних комунікацій виконавчого органу Київської міської ради поспілкуємося про: Громадські хаби - місце, де ідея перетворюється в дію.
  Ірина Косар, БО “Українська освітня платформа” поспілкуємося про: Якісне реагування на гуманітарні потреби. Досвід “Української освітньої платформи”.
  Костянтин Голубятніков, Благодійний фонд "БЛАГОМАЙ" поспілкуємося про: Досвід залучення пожертв від копрпорацій з США.

...